Menu stránek
Menu kategorií
Blur zazpívají na střeše

Blur zazpívají na střeše

2. července 2012 se opět sejde skupina Blur a představí londýnskému publiku dvě nové písně na tajemné blíže neurčené střeše.

Písně se jmenují The Puritan a Under the Westway a byly napsány u příležitosi koncertu v Hyde Parku 12. srpna 2012, který zakončí Olympijské hry.

Baskytarista skupiny Alex James uvedl, že obě písně představují odlišné stránky Blur. Puritan je velká a temperamentní a Under je více jako hymna.

Koncert se bude vysílat živě přes internet, 2. července od 18:15 hod a bude obsahovat i rozhovory se členy skupiny. Bližší informace najdete na oficiálních stránkách kapely.

Obě písně navíc vyjdou i 7. srpna na vynilu a digitálně.

Všichni členové kapely navíc od zakončení Olympiády očekávají velmi emocionální vystoupení, které by mohlo činnost Blur naprosto ukončit a nebo také naopak opět zahájit.

„Momentálně jsme nahráváním těchto písní ohromeni, ale to se nestává, když to děláte pořád,“ uvedl zpěvák skupiny Damon Albarn. „Je to něco, co se děje velmi zřídka a nikdo neví, jestli se to stane znovu. Ať už je to konec nebo začátek další kapitoly.“

Zdroj: Billboard

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *