Menu stránek
Menu kategorií
Courtney Love se vrací ve velkém stylu – album, kniha, turné…

Courtney Love se vrací ve velkém stylu – album, kniha, turné…

Zpěvačka Courtney Love se vrací na scénu ve velém stylu – připravuje nové studiové album, koncertní turné, knihu a dokonce se objeví i jako host ve videoklipu skupiny Fall Out Boy!

CourtneyLoveNová deska zatím nese název Died Blonde a zpěvačka uvedla, že má již nahraných 8 nových písní a že doufá, že celé album vyjde na načátku roku 2014. Ještě předtím ovšem plánuje vydat double singl se skladbami California a Wedding Day. Od celé desky i těchto dvou singlů prý fanoušci nemají očekávat to, co obvykle. „Jsou to velmi unikátní skladby,“ uvedla Courtney. „Jsou magické a velmi inspirativní. Rozhodla jsem se vypustit do světa dvě skvělé písničky najednou, jelikož laťka v současné populární hudbě není příliš vysoko, až na tu mojí, ta je sakra vysoko.“

Biografická kniha, kterou zpěvačka připravuje již nějakou dobu, zatím žádné jméno nemá, zato do obchodů by se měla dostat dřívě – někdy o letošních Vánocích.

Zároveň Courtney hostovala na písni Rat a Tat skupiny Fall Out Boy z jejich nového alba Save Rock and Roll. No a jelikož pomáhala píseň nahrávat, má své místo i ve videoklipu, ve kterém se prý ujala role zlé osoby nesnášející rock.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *