Menu stránek
Menu kategorií
Kreyson dostali za Návrat krále Zlatou desku

Kreyson dostali za Návrat krále Zlatou desku

Láďa Křížek a Kreyson ve čtvrtek 10. 7. 2014 zahájili největší heavy metalový svátek v České republice – Masters of Rock ve Vizovicích. Při této příležitosti obdržel Kreyson Zlatou desku za nosič, který kapela po 18ti letech vydala v roce 2013 a s deskou absolvovala první část úspěšného turné v České republice. Zlatou desku předal skupině Michael Sweet, zakladatel, leader a zpěvák legendární White Metalové kapely STRYPER z USA.

kreysonZlatadeskaObal desky namaloval Mark Wilkinson z Velké Británie, který maluje obaly CD nosičů kapelám jako Judas Priest, Fish, Iron Maiden a další a producent desky je samotný kníže Kinga Diamonda, kytarista a skladatel Andy La Rocqua ze Švédska.

Při vystoupení ve Vizovicích Kreyson představil také sochu svého Archanděla Michaela, kterou zhotovil sochař Jan Jírovec, který zpracovával sochy pro filmy Narnia, Predátor a další. Socha Archanděla Michaela byla nedílnou součástí podzimního Kreyson Tour.

Láďa Křížek předal Michaeli Sweetovi vzácné vydání Bible – Reynek, která je ilustrována jedinečným českým umělce Bohuslavem Reynkem, jako poděkování Michaelovi a celé kapele za přínos Stryper na světovém hudebním poli. Reynekova tvorba a jeho ilustrace této vzácné Bible jsou jistě inspirovány i hlavním mottem kapely Stryper, které je součástí loga skupiny – Izaiáš 53, 5.

Izaiáš 53:5 “Jenže on byl proklán pro naši nevěrnost, zmučen pro naši nepravost. … Trestání snášel pro náš pokoj, jeho jizvami jsme uzdraveni.“

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =