Menu stránek
Menu kategorií
Serj Tankian útočí na 4 hudebních frontách

Serj Tankian útočí na 4 hudebních frontách

Zpěvák skupiny System of a Down Serj Tankian připravuje třetí sólové album s názvem Harakiri, které vyjde v červenci 2012 a navíc uvedl, že SOAD mají stále ještě nahrávací pauzu, ovšem že skutečně v budoucnosti plánují natočit novou desku.

Serj však zároveň dodal, že se tak stane, až všichni členové skupiny ucítí, že nadešel ten správný čas desku natočit a najdou na to čas a energii. A samozřejmě uvedl, že jakmile se tak stane, všichni se to okmažitě dozví.

Sám Serj má kromě výše zmíněné novinky v ohni ještě 3 další želízka – 3 nová sólová alba, každé z jiného žánrového odvětví a navíc i film.

„Napsal jsem první kasickou symfonii s názvem Orca,“ uvedl Serj. „Snažíme se najít ten správný orchestr a živě vše natočit. Kromě toho mám rozpracovaný i elektronický projekt Fuktronic – edná se o počin ve stylu britského gangsterského  filmu, ale bez filmu.“ Tím ale zpěvák nekončí, připravil i jazzovou nahrávku Jazz-iz-Christ.

„Tohle jsou mé hudební projekty,“ prozrazoval Serj. „Navíc jsem všechno výše uvedené natáčel na HD kameru a teď přemýšlíme, zda z toho udělat něco pro televizi nebo přímo film.“

Každopádně videoklip k prvnímu singlu Figure It Out z Harakiri je na cestě. Zatím si všichni fanoušci SOAD nebo Serje samotného musí vystačit s audio záznamem.

Zdroj: Billboard

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven − four =