Menu stránek
Menu kategorií
Zemřela Whitney Houston

Zemřela Whitney Houston

V neděli zasáhla svět smutná zpráva, do hudebního nebe odešla naprosto nečekaně zpěvačka Whitney Houstonová ve svých 48 letech. Zpěvačka se měla zůčastnit letošního výročního předávání cen Grammy. Ubytovala se proto v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles, kde ji údajně později ve vaně našla hotelová ochranka.

Příčina smrti zůstává tajemstvím, každopádně tak hudební svět přišel o zpěvačku s jedním z nejkrásnějších a zároveň nejsilnějších hlasů. Soundtrack k populárnímu romatickému thrilleru Osobní strážce patří mezi jedno z nejlépe prodávaných alb. Dodnes se ho prodalo přes 45 milionů kopií a i díky tomu se stal nejprodávanějším soundtrackem všech dob.

Po smrti matky byla okamžitě hospitalizována i zpěvaččina 18-ti letá dcera Bobbi Kristina Brownová. Její otec Bobby Brown později poprosil média i veřejnost o soukromí pro sebe i otřesenou dceru.

Poslední písně nahrála Whitney při natáčení snímku Sparkle. Jednu předvede přímo před kamerou – klasický gospel Eyes on the Sparrow, několik duetů s hlavní hvězdou filmu Jordin Sparksovou a druhá sólová skladba Celebrate zazní při závěrečných titulcích. Sparkle je remakem snímku z roku 1976, ve kterém zazářila Irene Cara. Whitney se ve snímku vrátila před kameru po 16 letech a to nejen jako herečka, ale i jako producentka. Whitney vlastnila filmová práva téměř 12 let a jejím původním plánem bylo obsadit do hlavní role zpěvačku Aaliyah. Ta však tragicky zemřela při leteckém neštěstí v roce 2001. Přípravy na snímku se tak odložily a Whitney se k nim vrátila na sklonku minulého roku. Premiéru bude mít Sparkle letos v srpnu.

Zdroj. Billboard

 

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *