Menu stránek
Menu kategorií
A další spolupráce s Rovio!

A další spolupráce s Rovio!

Akce Freddie For A Day se spojila s firmou Rovio Entertainment a utvořila inovativní partnerství díky kterému, se pěvecká ikona Freddie Mercury stane členem rodiny Angry Birds!

V tomto týdnu totiž probíhá vzpomínková akce na legendu rockové hudby a zpěváka skupiny Queen, který by 5. září oslavil narozeniny. Rovio se proto rozhodlo vytvořit zcela novou animaci, ve které angry bird Freddie jede na kole jako odkaz na píseň Bicykle Race.

Součástí této akce je samozřejmě i charitativní akce, jejíž výtěžek putuje nadaci Mercury Phoenix Trust, která bojuje se zákeřnou nemocí AIDS po celém světě. Na slavnostím zahájení sbírky se objeví i Freddieho přátelé, kolegové a zakadatelé nadace Brian May a Roger Taylor, kteří nadaci založili v roce 1992 spolu s manažerem skupiny Queen Jimem Beachem.

Kromě finančních darů je součástí sbírky i spolupráce Rovia a firmy Bravado, která u této příležitosti vydala limitovanou edici triček Freddie Mercury Angry Bird. Trička budou k dostání na stránkách Rovia a Bravado a část výdělku z jejich prodeje půjde nadaci.

Zbývá jen dodat, že akce Freddie For a Day je šance, jak vzdát slavnému zpěvákovi čest. Autorkou myšlenky je Liz Swantonová, která pracuje jako editorka stránek Mercuryho nadace a londýnská bankéřka. Na narozeniny zpěváka se rozhodla obléci na celý den do jeho oblečení a v tomto převleku pracovala a vydělala přes tisíc liber. Nápad byl tak úspěšný, že se z něj rozhodla udělat výroční záležitost konající se každého 5. září. Je to zábava, ztřeštěnost, ale vydělané peníze jdou na boj proti AIDS.

Zdroj: FFAD

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *