Menu stránek
Menu kategorií
Skupina High Five si v novém klipu nastavuje zrcadlo

Skupina High Five si v novém klipu nastavuje zrcadlo

Téměř po roce od posledního klipu Wake Up zveřejňuje kapela High Five video ke skladbě Take a Mirror. Tato na High Five nezvykle taneční skladba pochází z debutového EP Dear Anna, které kapela vydala první prosincový den loňského roku.

Jak už je u High Five dobrým zvykem, kapela si opět pohrává s tématem realita x fikce a drobnými příběhy volně navazuje na události z předchozího videoklipu. V klipu jsou použity záběry ze křtu EP Dear Anna, který proběhl v druhé polovině ledna 2012 v pražském Lucerna Music Baru.

Ve videoklipu, pod kterým se opět podepsal Marty Linhart, si tentokrát zahrála vedle producenta Jakuba Alexy, Standy Matouška (Meky Žbirka) také violoncellistka Terezie Kovalová (Calm Season a další).

„Na EP Dear Anna jsme pracovali víc než půl roku a koncert v Lucerna Music Baru byl dokonalým vyústěním našeho snažení. Jsme rádi, že se křest povedl tak, jak se povedl a klip k Take a Mirror je vlastně takovým poděkováním všem, kdo se na nás do Lucerny přišli podívat, a kdo nám s EP a křtem pomohli. Bez nich to mohlo dopadnout tak, jako v klipu,“ vysvětluje zpěvák Honza Richter.

High Five v současné době vyráží na turné se spřátelenou pražskou formací River Jordan. V rámci Bude Le Grace Tour 2012 společně zahrají například v Táboře, Plzni, Liberci nebo Hradci Králové.

 

Bude Le Grace Tour 2012:

3. března – Tábor, Orion + Quite Quiet

9. března – Sokolov, kino Alfa + Friday

13. března – Plzeň, Anděl Café + Friday

17. března – Strakonice, Music Bar Křemelka + No Good OK, Jaywalker

30. března – Liberec, Casta Club

31. března – Ústí nad Labem, Circus

13. dubna – Hradec Králové, U Cikána + K2

Zdroj: High Five

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *