Menu stránek
Menu kategorií

Thrasheři Blamage představili nový klip ke skladbě Proč

Jedna z nejstarších a nejpůsobivějších památek v regionu Benešova nad Černou… Řeč je o kostelu svatého Vavřince v osadě Klení, který je poprvé zmiňován již v roce 1352. Právě sem si českobudějovičtí Blamage přivezli nástroje a přímo v interiéru této krásné památky rozpoutali thrashové peklo. Vznikaly zde totiž záběry pro video ke skladbě Proč, která pochází z připravované desky Bez pravidel!

Na natáčení klipu, který vznikl pod taktovkou firmy Magic Pictures, se podílel poměrně velký tým lidí. Celá řada z nich si zahrála ve smutečním průvodu, jenž tvoří páteř dějové linky videa. „Musíme poděkovat Spolku pro záchranu budovy kostela v Klení, že nám dovolili v prostorách této krásné památky natáčet. Byl to pro nás nemalý zážitek,“ řekl zpěvák Blamage Milan Černoch.

Klip měl premiéru 4. října v českobudějovickém klubu K2, ve kterém Blamage zahráli společně se spřízněnými Warhawk a Satycarion. Později byl zveřejněn také na Youtubu.

Deska Bez pravidel!, jejíž vydání je na spadnutí, vznikala ve studiích Loco a Eagle. Nová řadovka naváže na tři roky staré album Valkýra, které mezi fanoušky zaznamenalo úspěch. Na desce se představí nový kytarista Robin Kopřiva a bubeník Jarda Rod.

Blamage v Klení

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *