Menu stránek
Menu kategorií
Americký producent TYCHO si v říjnu podá Prahu!

Americký producent TYCHO si v říjnu podá Prahu!

Na tuto zprávu čekali všichni příznivci elektronické hudby! Do Prahy se v říjnu podívá americký producent Scott Hansen, který pod přezdívkou Tycho odehraje spolu s živou kapelou ambientně laděný techno set. Elektronická událost podzimu se odehraje ve čtvrtek 16. října v klubu Roxy. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro či facebookové aplikaci promotéra Fource Entertainment od pátku 27. června.

tychoScott Hansen, původní profesí grafický designer, se do širšího povědomí vepsal již svým debutovým počinem z roku 2004 s názvem Sunrise Projector. Po druhé studiovce s prorockým názvem Past Is Prologue z roku 2006 se dočkal větších úspěchů s oslavovanou nahrávkou Dive (2011). Jeho producentské techniky, jistá melancholie i celková retro-futuristická nálada desky si vysloužila srovnání s legendárními Boards of Canada i jízlivou kritiku z přílišného ostychu v experimentech s živou hudbou.

Zatím svou poslední deskou Awake, vydanou v březnu 2014 na renomovaném labelu Ghostly International, uvádí Tycho veškeré předešlé kritiky do rozpaků. Nejen, že potvrdil, že ambientní techno jde dohromady s živou produkcí, ale díky spojení s kytaristou Zacem Brownem a bubeníkem Rorym O’Connorem nabírají jeho taneční kadence ještě monumentálnějších rozměrů.

Jak to trojice umí rozbalit naživo se budou moci Evropané přesvědčit na vlastní oči  během podzimního turné v pražském klubu Roxy. Vstupenky v ceně 395,- Kč + poplatky budou od pátku 27. června k dostání v síti Ticketpro a facebookové applikaci Fource Entertainment.

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *