Menu stránek
Menu kategorií
Beats.PM sessions připravují už osmou párty, ukáže se i britský mistr soundu DJ ZINC

Beats.PM sessions připravují už osmou párty, ukáže se i britský mistr soundu DJ ZINC

Osmá Beats.PM session se blíží – a vzhledem k tomu, že proběhne přesně rok po loňské premiéře v pražském NoDu – je předurčena k velkým věcem.  Hostem večera je jedna z klíčových postav britské elektronické scény, mistr wileoutu a stvořitel crackhousu – DJ ZINC, který se společně s rezidenty Beats.PM, Drumaxem a Vidrasem představí už 19. září v pražském klubu Roxy.

BEats8DJ Zinca není třeba dlouze představovat – je producentem, který během své více než dvacetileté kariéry nikdy nezmizel z popředí britské scény: dá se říct, že jeho zvuk je dokonalým zrcadlem jejího vývoje. Ti, kdo ho neznají ještě z dob, kdy udával směr s tracky jako Super Sharp Shooter nebo 138 track, ho znají z dnešních parketů skrze hity jako jsou WileOut s Ms. Dynamite nebo Show Me. Jeho aktuální zvuk, známý jako „crack house“ se pohybuje na pomezí energického housu, uk funky a bassu.

Beats.PM sessions jsou především o hodně kvalitních vibes. Navíc můžete těšit na support v podobě Beats.PM DJs, Vidrase a Drumaxe, C.Montse na mikrofonu a vizualizace od Phi Delta Pi.

Vstupenky v síti Ticketpro. Limitované množství early bird vstupenek: 190.- Kč + fees. Standardní cena platná po vyprodání early birds: 250.- Kč + fees

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *