Menu stránek
Menu kategorií
Britská skupina ZOOT WOMAN se chystá v lednu do Prahy

Britská skupina ZOOT WOMAN se chystá v lednu do Prahy

Britská skupina ZOOT WOMAN s sebou do Prahy přiveze nové album Star Climbing, které britský deník The Guardian označil za návrat ve velkém stylu. Představí se vám dva ze dvou zakladatelů tohoto elektro popového tria, bratři Jonny (kytara, vokály) a Adam Blakeovi (keyboard).

ZootWomanSkupina, založená v Anglii v roce 1996, ve složení Stuart Price (producent hvězd jako je Madonna, The Killers, Pet Shop Boys, etc.),  Johnny Blake a Adam Blake vydala své první album s názvem Living In A Magazine v roce 2001.  Následovaly další alba: Zoot Woman (2003) a Things Are What They Used To Be (2009). V současnosti však na tour vyrážejí jen bratři Blakeovi.

Poslední album Star Climbing vyšlo letos v srpnu. Svěží mix elektro popu a hlasu Jonnyho Blakea vytváří melancholicky dynamickou nahrávku s dávkou optimismu. První singl nového alba nese název The Stars Are Bright a je inspirovaný posláním celého alba: „Změnili jsme pohled na svět“.

ZOOT WOMAN, v sestavě Johny a Adam, se představí v La Loca MUSIC BAR & LOUNGE  v sobotu 24. ledna 2015. Vstupenky v ceně 350 Kč je možné si rezervovat a koupit na www.smsticket.cz.

Omezený počet vstupenek bude k dostání i na místě. Dveře klubu budou návštěvníkům otevřeny od 19 hodin, samotné vystoupení začne přibližně kolem půl deváté.

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =