Menu stránek
Menu kategorií
Britské The 1975 v Praze podpoří senzační formace POOL z Německa!

Britské The 1975 v Praze podpoří senzační formace POOL z Německa!

Druhé pražské vystoupení britské indie bomby The 1975 se nezadržitelně blíží a slibuje opět neopakovatelnou atmosféru. Svátek všech fanoušků indie 21.10. v Meetfactory nově doplní nadějná německá formace POOL!

PoolTrojice kluků z Hamburku společně tvořila hudbu už od čtrnácti let. V klasické sestavě elektrická kytara-baskytara-bicí je roky experimentů dovedly k unikátnímu zvuku s houseovými vlivy, psychedelickými riffy i prvky přímočarého popu, jemuž vévodí euforické funkové exploze a vokál Davida Stoltzenberga a Nilse Hansena. Svou tvorbou si získali nejen srdce mnoha evropských fanoušků, ale zaujali mimo jiné i Digitalism, Gold Pandu, Django Django, Wild Nothing, Jamaicu a mnohé další, kteří si je vybrali jako support kapelu svých tour.

Zalíbili se i The 1975 a vy taky budete mít možnost slyšet 21. 10. v Meetfactory kapelu, jež má dle kritiků našlápnuto na velkou budoucnost! Nenechte si ujít tenhle parádní indie večírek. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro a už jich mnoho nezbývá!

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *