Menu stránek
Menu kategorií
CHODROCKFEST 2012

CHODROCKFEST 2012

Po úspěšném premiérovém ročníku představujeme ročník druhý – Chodrockfest 2012. Ambicí Chodrockfestu 2012 je navázat na úspěšný první ročník. Diváci se tak mohou těšit opět na dvě scény nabité hudbou.

Na festivalu se představí například legendární a stále populární kapela Turbo. Pro mladší generaci fanoušků je pak jistým headlinerem skupina Vypsaná Fixa. Příznivci SKA si letos budou moc zaskákat se Sto zvířaty, či v regionu dobře známou V3SKA. Kromě toho se i letos představí rockový revival Waldemara Matušky – Walda gang. Chybět nebudou ani Rybičky 48 a UDG – obě kapely jsou na velkých festivalech jako doma, a proto nesmějí chybět ani v Domažlicích! Dále se představí Harlej, Dymytry, Imodium, Aušus, Zvlášňý škola, Záviš a řada dalších.

K dispozici bude opět festivalové parkoviště a letos již komplexně zajištěné stanové městečko. Místo konání festivalu je vzdálené 10 minut od centra města. Areál je zasazen do prostředí jezdeckého oddílu TJ Start Domažlice. Výhodou je převážně pískový povrch a terasovitost. Areál je také vzdálen pouze několik desítek metrů od vlakové zastávky, takže cestující vlakem mají jistou výhodu. Na návštěvníky čeká mimo hudební nabídky pestrý festivalový doprovodný program, včetně soutěží o ceny! Prodej lístků byl pro letošní ročník zahájen již v prosinci 2011, kdy se začínalo na ceně 300,- Kč/ celo festivalový lístek. První várka byla již vyprodána, nyní je cena o třicet korun vyšší. Předprodej v kamenných obchodech bude zahájen v květnu a bude opět rozmístěn po celém Plzeňském kraji.

Průběžné informace lze sledovat prostřednictvím oficiálního webu www.chodrockfest.cz

Zdroj: Westmusic, o. s.