Menu stránek
Menu kategorií
Do Čech a na Slovensko se chystá německá core invaze!

Do Čech a na Slovensko se chystá německá core invaze!

Dvě řádně nadržené německé kapely se chystají na československé turné! DEAD LIKE SWANSEA a ECHOES OF A LIFETIME jsou mladí dravci, kteří se s muzikou nemažou. Jejich core nezná slovo kompromis. Těšit se tedy můžete na pořádnou palbu! A to v březnu!

DeadLikeECHOES OF A LIFETIME za sebou příliš zkušeností nemají. Vznik této kapelky se datuje teprve do roku 2013. Přesto se jedná o vyspělou a energickou smršť s vlastním ksichtem! Kluci z Heidenheimu staví na dvou vokálech, které se výborně doplňují, a brutálním spodku.

DEAD LIKE SWANSEA se po scéně potloukají pátým rokem. I oni mají dva zpěváky, kteří předvádí strhující výkon. Kapela má kořeny v klasickém hard coru, přičemž nechybí ani melodie, které jejich jinak řádně naštvanou muziku obohacují.

Chcete si zaskákat, vypotit se u pořádné pařby? Rezervujte si alespoň jeden večer mezi 5. a 9. březnem. Turné začne v pražském klubu Café na půl cesty. O den později vypukne párty v Plzni Pod Lampou a v pátek 7. března pak kapely zahrají v mostecké Záchytce. Na Slovensko se hoši podívají hned 8. března, kdy zahrají v Breznu (klub Dart). Závěrečná tečka se uskuteční v neděli 9. března v Banské Bystrici (klub Tirish). Turné se koná pod patronací agentury Black Cloud Picture!

Turné:

  • 5. 3. – Praha (CZ) – Na Půl Cesty
  • 6.3- Plzeň (CZ), Pod Lampou
  • 7. 3. – Most (CZ), Záchytka
  • 8. 3. – Brezno (SK), Dart
  • 9. 3. – Banská Bystrica (SK), Tirish

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *