Menu stránek
Menu kategorií
Dying Passion zveřejnili nový videoklip a chystají se na turné!

Dying Passion zveřejnili nový videoklip a chystají se na turné!

Rock-crossoverová stálice Dying Passion zveřejnila nový videoklip ke skladbě Vertical Edge z posledního alba Transient! Animovaný klip vznikl v produkci Dušana Mikulce a Pepy Prokopa (Cindy films). Na duben pak skupina připravuje mezinárodní turné s finskou formací Embassy of Silence, českou část turné doprovodí belgická kapela Herfst a domácími hosty této koncertní série budou šumperští MadGod.

Dying_Passion_2014_3Embassy of Silence je finská skupina kombinující progresivní složky s rockem a metalem, a to s notnou dávkou hravosti. Zajímavostí je, že složili a nahráli hymnu pro letní Mistrovství světa v americkém fotbale žen 2013. V současnosti dokončují nové album.

Belgičtí Herfst se pohybují ve vodách melodického death/black metalu. Nekompromisní brutalita deathu se mísí s temnými a melancholicky laděnými linkami blacku s náznakem doomu. Svůj osobitý styl pojmenovali trefně „necromantic metal“. Za svou nedlouhou kariéru vystoupili po boku tak zvučných jmen jako Dark Funeral, Belphegor, God Dethroned, Vital Remains, Graveworm a dalších a nyní plni síly a očekávání zavítají do ČR.

Šumperskou metalovou formaci MadGod lze jen težko zaškatulkovat do jednoho podžánru. Za dobu své šestileté existence prošli řadou změn a postupným vývojem nehledíc na hranice, tendence a metalcore trendy. Nynější tvorbu charakterizují hrubé vokály, které jsou ve stěžejních pasážích podpořené zpěvem a hutné riffy mísící se s rychlými sóly za doprovodu dunivé basy a pekelně rychlých bicích. Jejich debutové album vyjde na jaře ve vlastním nákladu.

TRANSIENT TOUR:

  • 17. 04. 2014 Praha Chapeau Rouge
  • 18. 04. 2014 Brno Eleven
  • 19. 04. 2014 Karviná Hard Cafe
  • 20. 04. 2014 Šumperk Bude upřesněno
  • 24. 04. 2014 Helsinki (FIN) Club Liberté
  • 25. 04. 2014 Hyvinkää (FIN) Jalostamo
  • 26. 04. 2014 Riihimäki (FIN) Escape

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 20 =