Fast Food Orchestra vystoupí v Lucerna Music Baru

Fast Food Orchestra vystoupí po více než půlroce opět v Praze, a to 13. prosince v pražském Lucerna Music Baru. Koncert se koná u příležitosti křtu nového videoklipu k singlu Karma Holiday, který kapela natočila v průběhu listopadu v Berlíně. Speciálním hostem večera bude britský objev, kapela Buster Shuffle.

Nový singl je tak trochu návratem ke ska kořenům. Zatímco na posledních dvou albech kapela nezřídka experimentovala i se zdánlivě vzdálenými žánry jako hip-hop, dancehall či soul, novinka jistě potěší příznivce jejich starších počinů. „Ska pro nás bylo vždycky základem, který jsme ale v posledních letech začali více obohacovat i o jiné hudební žánry,” říká Filip Vondrášek, frontman kapely. „Karma Holiday je něco na způsob starších věcí jako My Home, nebo Nothing to Say,” doplňuje.

Fast Food Orchestra patří k matadorům tuzemské ska / reggae scény. Za 15 let existence kapela vystoupila snad ve všech větších městech u nás, absolvovala několik evropských turné a vystoupila dokonce i v Brazílii nebo Izraeli. Na kontě má celkem 6 studiových desek, z nichž poslední s názvem Wanted for Cooking vyšla v roce 2011.