Menu stránek
Menu kategorií
Festiválek U Palce vás zve na další ročník

Festiválek U Palce vás zve na další ročník

Již 4. ročník multižánrového hudebního festivalu „Festiválek U Palce“ na nádvoří barokního domu v Tišnově na ul. Jungmannova 70 se uskuteční v sobotu 13.07.2013 od 13:00 hod.

fESTIVÁLEKJde o originální multižánrový hudební festival zaměřený na tuzemskou etnickou, beatovou, alternativní, balkánskou a rockovou muziku.

Na letošním, historicky nejlépe obsazeném ročníku vystoupí jako hlavní hvězda legendární Tony Ducháček a Garage, oblíbení Čankišou, cikánská kapela Mário Bihári a Bachtale Apsa, momentálně nejlepší reggae dvojka Mr.Cocoman + Dr Kary, dívčí rapové duo Čokovoko, lokální „třísesterský“ šraml Tumpach Kvoč a další…

Součástí programu budou i doprovodné akce. Pochutnáte si na cizokrajném i domácím vegetariánském i masovém občerstvení, míchaných nápojích a nápojích od regionálních dodavatelů a menších pivovarů.

Start akce je v 13h, vstupné v předprodejích činí 250kč, na místě 300kč.

Lístky zakoupíte v tradičních předprodejích v Brně: Indies na ul. Poštovské, DPL na nám. Svobody, a v Tišnově v knihkupectví p. Raškové, ul. Brněnská, a na baru Café U Palce, Jungmannova 70.

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + six =