Menu stránek
Menu kategorií
Franku Turnerovi budou předskakovat Andrew Jackoson Jihad a Ducking Punches

Franku Turnerovi budou předskakovat Andrew Jackoson Jihad a Ducking Punches

Dvojnásobná hudební nálož čeká na fanoušky Franka Turnera, který přijede do pražského Lucerna Music Baru v neděli 9. března. Jako předskokani mu totiž budou sekundovat hned dvě kapely, jejichž folk-punkové melodie ještě vice umocní napětí před hlavní hvězdou večera: američtí Andrew Jackson Jihad a Ducking Punches z Velké Británie.

FRANKTURNERPrahaČtveřice z Phoenixu v Arizoně, Andrew Jackson Jihad, se dala dohromady v roce 2004 a za tuto dobu stihla vydat čtyři studiová alba a přes desítku EP a nejrůznějších kolaborací. Odbornou kritiku i širokou veřejnost si ale získali spíše díky kritickému zaměření svých textů – kapela v čele se Seanem Bonnettem totiž nejčastěji zpívá o politice, ale i sociálních, náboženských nebo osobních problémech.

Britští Ducking Punches naopak vycházejí z čistého folk-punku a neskrytě hlásají, že hudba je pro ně vším. Členové kapely v čele s Danem Allenem původně začínali v jiných formacích, ale od roku 2010 působí už čiště pod hlavičkou Ducking Punches. Jejich nejnovější album s názvem “Dance Before You Sleep” vyjde tento měsíc. V Praze se představí solo frontman kapely, Dan Allen.

Obě skvělé kapely vystoupí 9. března 2014 v pražském Lucerna Music Baru jako předskokani britské hvězdy Franka Turnera. U původně hardcoreového hudebníka jsou tvrdší vlivy stále znát, mnohem vice se ale ve své tvorbě věnuje právě folk punku. Miláček publika spolupracoval s takovými hvězdami jako My Chemical Romance, Bruce Springsteenem nebo dokonce Johnny Cashem, zpíval i na zahajovacím ceremoniálu Olympijských her v Londýně.

Nenechte si ujít tuto skvělou show doplněnou dvěma našlápnutými kapelami, která se koná již 9. března 2014 v Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou stale k dostání za 440,- + poplatky v síti Ticketpro nebo prostřednictvím naší ticketingové aplikace.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − one =