I v roce 2015 nás čeká rockový BADYSFEST

Rockový  festival BADYSFEST se pravidelně koná každý rok začátkem června v Nučicích nedaleko Prahy v areálu TJ Sokol Nučice a otevírá tak další rok open air festivalů. Na náš festival pořádaný BADYS o.s., zveme jak mladé začínající kapely, tak kapely z naší rockové špičky a časem i ze zahraničí. V neposlední řadě, také část výtěžku bude opět, jako loni každoročně putovat na dobročinné účely, za rok 2014 konkrétně pro Fakultní nemocnici MOTOL – oddělení dětské onkologie.

BAdyfest2015_plakatNa BADYSFESTu již hrály, nebo zahrají potvrzené kapely:  KRUCIPÜSK, DYMYTRY, VISACÍ ZÁMEK, BLUE EFFECT, ABRAXAS, PUMPA,  PLEXIS, E!E, MOPED, APPLE JUICE, HEEBIE JEEBIES, TRAUTENBERK, ŠPEJBL‘S HELPRS, THE ANTENNAS,  BADYS, BLACK HILL, VOSÍ HÍZDO, MZH,  INDEX, ARTUR, NĚCO, THE ECLIPSE, FENOMEN, PSÍ KŠÍRY a HERO FROM ZERO.

Letošní ročník se uskuteční 13. června 2015 jako již tradičně v Nučici. Podle převážně pozitivních ohlasů a každoročně se zvyšující počet diváků na festivalu BADYSFEST, jsme přesvědčeni, že jdeme správnou cestou a v budoucnu se BADYSFEST stane jedním z prestižních festivalů v České republice, kam se lidé budou vždy rádi vracet, nejen za kvalitní muzikou, ale pro pohodou festivalu. Dostupnost na festival, i díky tomu, že je nedaleko Prahy, je velmi dobrá. Je to 10minut autem od metra Zličín. Případně MHD autobusy, nebo i vlakem s celého okolí a koutů republiky.

Veškeré potřebné informace se návštěvníci festivalu dozvědí nejen prostřednictvím našich webových stránek festivalu BADYSFEST www.badysfest.cz nebo Facebooku.


Rubriky