Menu stránek
Menu kategorií
Koncert HOLLYWOOD UNDEAD pro obrovský zájem přesunut do Velkého sálu Lucerny

Koncert HOLLYWOOD UNDEAD pro obrovský zájem přesunut do Velkého sálu Lucerny

Z důvodu obrovského zájmu fanoušků se koncert amerických Hollywood Undead přesouvá do Velkého sálu Lucerny v Praze. Datum koncertu ovšem zůstává stejné, tedy 18. listopadu. Dosud zakoupené vstupenky jsou samozřejmě platné.

HollywoodUndead“Máme velkou radost, že se první český koncert Hollywood Undead v Čechách setkává s takovým nadšeným ohlasem. Jsme moc rádi, že více fanoušků nyní může koncert zažít a naplno si užít show,“ sdělil zástupce pořadatele Fource Entertainment.

Od vydání alba Swan Songs v roce 2008 počet fanoušků Hollywood Undead raketově narůstal – zvláště díky sociálním sítím, např. jejich Fanpage na Facebooku, která momentálně čítá přes 3,5 milionu fanoušků z celého světa. Formace je známa svým osobním a blízkým přístupem k fanouškům a jejich fantastický koktejl hip hopu, rocku, popu a metalu je neskutečně energický – zvláště na pódiích, kde zásadně nejednou na méně než 100%!

Vstupenky na koncert Hollywood Undead 18. 11. ve Velkém sálu Lucerny doporučujeme zakoupit s předstihem. Vstupenky v ceně 620,- Kč + poplatky jsou v prodeji v sítit Ticketpro či na Facebooku Fource Entertainment!

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 + 6 =