Menu stránek
Menu kategorií
Londýnští Jungle roztancují v březnu Lucerna Music Bar

Londýnští Jungle roztancují v březnu Lucerna Music Bar

Londýn dokáže být pěkná džungle. Ale ti, kdo se v ní dokáží orientovat si to setsakra užívají. Řeč je o skupině Jungle právě z hlavního města velké Británie, která se představí českému publiku vůbec poprvé a to 23. 3. 2015 v Lucerna Music Baru v rámci akce Excelent Jukebox. S sebou kapela přiváží i své debutové album pojmenované jednoduše Jungle.

JungleDefinovat hudbu téhle formace je velký oříšek. Jejich produkce je stejně rozmanitá jako počet členů této skupiny – kapela v současné době čítá 7 členů. Nejčastější definice, kterou uslyšíte je „midtempo funk ze 70.let“ ale s příměsí „tropických perkusí, zvuků divoké přírody, falsetů, psychadelie a sexy basy“ – dohromady to vše dává moderní neosoul, který vás naprosto pohltí a zanechá za sebou pozitivní náladu a široký úsměv.

Jungle založili dva kamarádi od dětství z Londýnského Shepherd’s Bush – Tom McFarland a Josh Lloyd-Watson. Postupně se z jejich projektu stala sedmičlenná kapela, která místo tupé reprodukce hudby z laptopů přenáší svou hudbu do energické, jedinečné a živelné show. Magazín DIY označil jejich živé vystoupení jako spektakulární a jedinečné. Jungle toto předvedli například na iTunes Festival, Glastonbury Festival nebo v živých vystoupeních v Show Jimmyho Kimmela nebo v BBC Radio 1, 2 a 6.

Vítejte v džungli! To přesně si budete moci říct 23. 3. 2015 v pražském Lucerna Music Baru. Ale jistotou je, že v téhle džungli vám žádné nebezpečí nehrozí, právě naopak. Lístky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro od pátku 28. 11. 2014 od 10:00. Cena jednoho lístku je 550 Kč bez poplatků.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *