Menu stránek
Menu kategorií
MESYO se představí v rámci Podzimu na Špilberku

MESYO se představí v rámci Podzimu na Špilberku

… „Co je na tom tak zlého“ přijít na „Figarovu svatbu“ s „Jidášem“, který se povede za ruku s „Holkou, která čapla draka“ a s „Černou růží“ v klopě svého letitého, leč kvalitně ušitého saka, posléze šlapat po „Schodech do nebe“ až do „Země vzdálené“ kde na jejích rozkvetlých loukách „Musí šou pokračovat“ s cherubíny pějícími „Halelujá“ a to přesto že „Perfektní cizinec“ vykopne „Další cihlu ze zdi“ aby „Vyskočil“ a předhonil „Lišku na útěku“, která mu již léta tvrdí, že „Pro něj stále má blues“ a mohl zdárně, ještě „Ve svém životě“, dokončit „Únos ze Serailu“, který jakožto úspěšně dokončený oslaví „Ódou na radost“…

plakat_mesyo_spilberk_outlines_210x148mm_5000ksKrátkou hříčkou, která představí repertoár, Vás srdečně zveme na koncert METROPOLITNÍHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRU pod vedením charismatického šéfdirigenta Ariella Sharona, který se uskuteční v kouzelném prostředí nádvoří brněnského hradu Špilberk 18. 9. 2014 v 19:30.

Jako sólisté se představí Kamil Střihavka, Jiří Zonyga, Vendula Příhodová a jako host Český Filharmonický Sbor Brno pod vedením sbormistra Petra Fialy.

Přijďte si poslechnout vrchol podzimní hudební sezóny v projektu PODZIM NA ŠPILBERKU, v hudební koláži špičkových děl klasických skladatelů W. A. Mozarta, G. F. Haendela, Ludviga van Beethovena v rockově-symfonických úpravách, vedle písní legendárních světových kapel Led Zeppelin, Queen, Bon Jovi, Van Halen, Pink Floyd, Deep Purple, Sweet, BSP, No Guitars! v neotřelých aranžích symfonického zvuku a propojených áriemi z muzikálů A. L. Webbera a T. Rice.

Předprodej vstupenek na stránkách Tic Brno a Ticketportal. Více informací na www.mesyo.cz a Facebook stránce. Vstupné 230 Kč, 280 Kč a 340 Kč, sleva pro ZTP je 12 %.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *