Menu stránek
Menu kategorií
MetalGate Massacre vol.5 – Kapely, do zbraně!

MetalGate Massacre vol.5 – Kapely, do zbraně!

Blíží se nám podzim, a tudíž je načase rozpoutat již pátý jubilejní ročník soutěže českých metalových kapel MetalGate Massacre. Formát soutěže zůstává více méně, jak ho znáte, čili shrňme si to.

mgm5_registrace_webJako obvykle bude zbytek letošního roku patřit registraci kapel do soutěže. Ta odstartuje 16. 9. 2013 na oficiálním soutěžním webu a poběží až do 20. 11. 2013.

Poté bude opět na odborné porotě, aby z přihlášených formací vybrala 16 smeček, které změří své síly naživo v rámci ostré části soutěže, která vypukne 16. 1. 2014 prvním základním kolem. Základní kola budou tradičně čtyři, následovaná dvěma semifinálovými večery a velkým finále. To vše na staronovém místě, tedy v žižkovském Storm Clubu (dříve Matrix) se vstupným jako obvykle zadara.

Potud vše při starém a nyní novinky. Na základě odezvy na předcházející ročníky MetalGate Massacre jsme se rozhodli ke dvěma podstatným úpravám systému soutěže:

  1. pátý ročník MGM nebude mít Divoké karty, což v praxi znamená, že ze základních kol nebude do semifinále postupovat pouze jedna, ale hned dvě soutěžní kapely.
  2. doposud hodnotila odborná porota soutěžní kapely pouze v rámci semifinále a finále, nicméně v rámci pátého MGM bude institut poroty ve hře již v základních kolech, čímž dochází k sjednocení systému hlasovaní pro celou soutěž. Divácké hlasování zůstane samozřejmě zachováno v podobě, v jaké ho znáte.

A o co se tentokráte soutěží? Ve hře je nahrávání v MetalGate Studiu, vystoupení na MetalGate Czech Death Fest, poukázky na zboží od Music City a Metalshopu, a další hodnotné ceny.

Nechť Massacre vypukne!

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *