Menu stránek
Menu kategorií
MetalGate Massacre vol. 5: zprávy ze semifinálových bojišť

MetalGate Massacre vol. 5: zprávy ze semifinálových bojišť

Pátý ročník soutěže metalových kapel MetalGate Massacre úspěšně vstoupil do své semifinálové části a to v sobotu 22. 3.2014, kdy v pražském klubu Nová Chmelnice, kam se soutěž přesunula po skončení základní části, proběhlo první semifinálové kolo, v jehož rámci se o postup do velkého finále utkali pražská metalcore-rocková kapela Break The Rules, crossover-rockeři Self Defence, rovněž z Prahy, českobudějovická black metalová formace Desire For Sorrow a opavské psychedelic death metalové uskupení Sklepmaster.

2semifinale_webO vynikající atmosféru na místě se postaralo kolem 150 diváků, kteří rovněž svým hlasováním rozhodovali o výsledku kola.

Paralelně s diváky hodnotila opět odborná porota, ve které tentokráte zasedli Petr Korál (legenda české hudební publicistiky, moderátor Radia Beat a Radia 1), Pepa Tuháček (hudební publicista a provozovatel webzinu Rocklina.cz) a za laickou metalovou veřejnost celý trojlístek našich skalních fanoušků, tedy Vlado, Roman Vávra a Milan Rozsíval.

A jak to dopadlo? S celkovým počtem 55 hlasů získali první místo Desire For Sorrow. Druhou příčku obsadili Self Defence s 42 hlasy. Na třetí pozici se umístili Break The Rules s 36 hlasy a závěrečném čtvrtém místě skončili Sklepmaster s 23 hlasy.

Desire For Sorrow a Self Defence tedy postupují do finálové bitvy!

O tom, které dvě další kapely doplní finálový line-up, se rozhodne na druhém semifinále, které proběhne v sobotu 5. 4.2014 v klubu Nová Chmelnice na Praze 3. Soutěžit budou DRACO HYPNALIS, THE REVOLT, FOURSQUARE a ALL FRIENDS DEAD.

Začínáme jako obvykle v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstup jako vždy zdarma!

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *