Menu stránek
Menu kategorií
Nový singl kapely Petra Kutheila „The Rock Fusion“ pokřtí Kamil Střihavka

Nový singl kapely Petra Kutheila „The Rock Fusion“ pokřtí Kamil Střihavka

Finalista Hlasu ČeskoSlovenska a frontman skupiny Votchi (předskokani Deep Purple, Uriah Heep, Whitesnake, Nazareth) Petr Kutheil spouští nový projekt s názvem The Rock Fusion. Pilotní singl kapely, která ač věrná žánru rocku přináší na českou hudební scénu originální zvuk a osobitý projev, bude představen 13. června od 20:00 v Hard Rock Cafe v Praze. Kmotrem bude legenda české hudební scény Kamil Střihavka. Vstup je pro všechny volný!

hrc3Křtít se bude nejen šampaňským, ale hlavně hudbou, a tak půjde zejména o jedinečný koncert, na který se nezapomíná. Čekají vás melodie, které vám rozproudí krev v žilách a zajímaví hosté nejen z hudební branže, z nichž se někteří představí i ve speciálním duetu. Například Felix Slováček ml. doplní duet hrou na sopránku. Účast mimo jiné přislíbili Ondřej Brzobohatý, Kristýna Leichtová (Comeback, muzikál Kapka medu pro Verunku), Eliška Bučková a Eva Burešová (Gympl, muzikál Hamlet).

Na projektu The Rock Fusion se významně podílejí zkušení muzikanti v čele s klávesistou Štěpánem Eliášem, který má za sebou mnohaleté zkušenosti díky hraní s Burma Jones a Kamilem Střihavkou. Za bicími uvidíte Lukáše Pavlíka, který působí v kapele Ewy Farne a spolupracoval např. s Alešem Brichtou a Davidem Krausem, basová kytara pak náleží Jakubovi Antlovi z Nightwork. Ze skupiny Votchi je posilou mladý a talentovaný kytarista Martin Smejkal.

Další informace

Další informace o křtu a o samotném projektu včetně ukázky singlu naleznete na oficiálních stránkách www.therockfusion.com. Pro novináře bude připraveno občerstvení a uvítací nápoj.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *