Menu stránek
Menu kategorií
Pekelný ostrov 2014 zveřejnill program

Pekelný ostrov 2014 zveřejnill program

Holýšovský Pekelný ostrov je mladým, nicméně velmi dravým festivalem. Vznikl v roce 2012, a to jako čistě rockový open-air. První ročník dokázal, že tu podobný festival chyběl, a proto na něj navázal v roce 2013 druhý ročník. Po dvou úspěšných ročnících holýšovského festivalu Pekelný ostrov vytáhli pořadatelé na ten třetí pořádné trumfy. Podíváme-li se na letošní účinkující, nenalezneme jen českou a slovenskou rockovou hudební špičku, ale jako je tomu na největších českých festivalech, nebude chybět ani zahraniční hvězda. Návštěvníci se mohou těšit na britskou glam-rockovou legendu SLADE, jejíž hity jako My oh my, Far far away nebo Come on feel the noize obletěly celý svět. Další premiéru na festivalu si odbyde Fanánek a jeho banda Tři setry nebo slovenská úderka Horkýže slíže.

plakat pekelny ostrov 2014Festivalový název je poplatný areálu. Festival se skutečně odehrává na umělém ostrově o rozloze 2,5 Ha. Že je festival pekelný? O tom není žádný pochyb, je pekelně dobrý!

Pořadatelé v letošním roce plánují mnoho změn, aby co nejvíce zpříjemnili návštěvníkům pobyt. Jednou z nich je rozšíření stanového městečka a zvýšení komfortu návštěvníků festivalu o sprchy, non-stop bar a občerstvení v samotném stanovém městečku a také např. snídaňovým menu. Novinkou bude i mobilní bankomat přímo v areálu festivalu, který by měl ušetřit časté cesty návštěvníků do města. Chybět nebude ani bezdrátový internet zdarma.

Na návštěvníky čeká kromě samotné hudební nabídky doprovodný program, široká nabídka občerstvení a dostatečné hygienické zázemí. Festival se nachází pouze několik desítek metrů od hlavní silnice č. 26 ve směru Folmava – Plzeň – Praha, a je tak velmi dobře dostupný. Dostupné je samozřejmě i vlakové nebo autobusové spojení. Veškeré informace o festivalu, včetně praktických informací a galerií z minulých ročníků, naleznete na webu festivalu www.pekelnyostrov.cz Více informací na webových stránkách festivalu www.pekelnyostrov.cz

Vstupenky na festivaly:

Ceny v předprodeji

  • 9. 10. 2013 – 10. 10. 2013 dvou-denní e-portál (limitovaná edice 300ks) 200 Kč
  • 11. 10. 2013 – 20. 11. 2013 dvou-denní e-portál (limitovaná edice 1000ks) 300 Kč
  • 21. 11. 2013 – 26. 6. 2014 dvou-denní e-portál, kamenný předprodej 400 Kč
  • 27.  6. 2014 – 10. 7. 2014 dvou-denní e-portál, kamenný předprodej 500 Kč
  • 27.  6.  2014 – 10. 7. 2014 jedno-denní e-portál, kamenný předprodej 350 Kč

Ceny na místě

  • 11. 7. 2014 – 12. 7. 2014 dvou-denní na místě 680 Kč

Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím kamenných předprodejů, internetového předprodeje na www.tickets.westmusic.cz a dále po celé ČR v síti Ticketstream.

 Seznam účinkujících:

Pátek: SLADE/GB, HORKÝŽE SLÍŽE, ŠKWOR, VYPSANÁ FIXA, TURBO, DOGA, KOMUNÁL, RYBIČKY 48, A DALŠÍ

Sobota: TŘI SESTRY, INÉ KAFE, HARLEJ, ALKEHOL, ARAKAIN, DEBILLHEADS, DYMYTRY, MASH, GALILLEO, HAND GRANADE, DOCTOR PP, A DALŠÍ

Doprovodný program

Na návštěvníky čeká zajímavý doprovodný program formou atrakcí, promo akcí partnerů a soutěží o ceny. Novinkou bude například možnost zahrát si atraktivní Bumber balls.

Služby návštěvníkům

V areálu bude k dispozici bezdrátový internet, ty nejaktuálnější informace mohou návštěvníci získat přímo díky mobilní aplikaci festivalu Pekelný ostrov, kterou si již nyní mohou stáhnout. K dispozici bude také mobilní bankomat.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 2 =