Pekelný ostrov se blíží!!! Už máte lístky?

Po úspěšné premiéře v roce 2012 čeká na příznivce poctivé rockové muziky druhý ročník festivalu Pekelný ostrov v Holýšově. Rockový open-air nabídne opět pestrou nabídku. Kapely se letos představí na dvou stejně velkých scénách. Kromě samotného ostrova, který bude dějištěm festivalu, bude pro návštěvníky opět připraveno stanové městečko s parkovištěm, a to na bezprostředně sousedící louce. Areál je poblíž hlavní silnice I/26 ve směru Domažlice-Plzeň. Je tedy velmi dobře dopravně dostupný.

pekelny ostrov 2013 - plakatOstrov letos rozpálí pekelným ohněm Škwor v čele s Petrem Hrdličkou. Chybět nebudou ani oblíbené hity jako Malá nevěrná holka nebo Svařák v podání skupiny Harlej. Na holýšovském ostrově budou ovšem vítáni i příznivci punk-rocku. Na ty čeká punkový festivalový matador, Visací Zámek. Těšit se můžeme také na stále stoupající hvězdu Rybičky 48. Přijedu i ústečtí UDG, kteří jsou na velkých festivalech jako doma a vždycky to umí pořádně rozjet.

Stejně jako v loňském roce se i letos představí Olda Říha s Katapultem. Ten letos navíc slaví jubilejní 50 rok na rockové scéně. Těšit se opět můžeme také na Vildu Čoka, který vystoupí s jeho skupinu Bypass. Naopak letošní premiérou na Pekelném ostrově bude koncert Aleše Brichty, který přijede se svojí AB band. V pekelné zahrádce holýšovského open-airu nebudou chybět ani hity jako Anděl, Dysgrafik či Chemie, a to v podání známého písničkáře, kterým je Xindl X.

Dále zahrají také kapela Traband, Dymytry, V3SKA, Ready Kirken, Debbi, Zvlášňý škola a další!

Na návštěvníky čeká mimo hudební nabídky pestrý festivalový doprovodný program, včetně soutěží o ceny.

K osvěžení na festivalu bude k dispozici nabídka piv od Staropramenu.