Menu stránek
Menu kategorií
Předskokany australských velikánů Cut Copy obstarají čeští DEATHS!

Předskokany australských velikánů Cut Copy obstarají čeští DEATHS!

Máme skvělou novinku pro fanoušky domácí alternativní scény! Hvězda českého synth-popu, projekt Deaths, se ze svého dočasného berlínského útočiště vrací do Prahy, aby vystoupil před australskou čtveřicí Cut Copy! Jejich show se koná již 21. dubna v Lucerna Music Baru v rámci série Excelent Jukebox. Lístky na koncert jsou k zakoupení v síti Ticketpro nebo přes webové stránky či box office Lucerna Music Baru.

DEathsZa projektem Deaths stojí mimořádně nadaný skladatel a producent Igor Bruso, který je také autorem hitů jako Crystal Nights nebo Karaoke Blues. Rodák z Kamčatky žil v České republice od svých 12ti let. Kromě hudby se také věnuje módní fotografii nebo filmové režii. Natočil např. dvě videa pro svou kapelu a také klipy pro Swan Bride nebo Charlie Straight. Poté, co se Bruso na podzim minulého roku přestěhoval do Berlína, nabral projekt dalších rozměrů: tam totiž potkal italského kytaristu Marca Blarzina, japonskou zvukovou experimentátorku Yaz Uemura, a spolu se slovenským bubeníkem Tomášem Hribíkem tak v současnosti pracují na debutovém EP.

Cut Copy, rodáci z Melbourne, jsou na cestách již od začátku března, kdy započali světové turné v australské Sydney. Mezitím se stačili objevit i na velkých světových festivalech jako je SXSW, v květnu pokračují dále na Sasquatch nebo barcelonskou Primaveru. Před nedávnem se také objevil nový videoklip k singlu We Are Explorers, jehož inovativní aspekt spočívá v tom, že je celý sestaven z objektů vytisknutých 3D technikou. A co víc, kód k videu si můžete stáhnout jako open source a vytvořit si tak vlastní svítivě zelené Cut Copy postavy.

Dubnová show Cut Copy za asistence magických Deaths slibuje zásadní dávku elektroniky, jemných melodií a řezaných synthů, nenechte si jí proto ujít! Vstupenky mizí rychle, takže doporučujeme koupit co nejdříve! Učinit tak lze v síti Ticketpro nebo na webu či box office Lucerna Music Baru. Cut Copy se podle svých vlastních slov do Prahy už nesmírně těší, takže neváhejte a pojďte si “Free Your Mind”! Koncert probíhá v rámci koncertní série Excelent Jukebox.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *