Premiéra Beats.PM v NoDu garantuje ty nejlepší vibes!

V Café NoD odstartuje v pátek 20. 9. rezidence projektu Beats.PM – týmu mladých lidí, kteří prostřednictvím webu, privátní hudební lounge, kvalitních streamů a nově i zmíněné rezidence v NoDu servírují od začátku roku 2013 to nejlepší z elektronických music flavours. Striktně bez uřvaného borstepu a bezcharakterního mainstreamu; Beats.PM slouží jako outlet toho, co v Evropě pohání dnešní klubovou scénu, aniž by se zasekl na jedné konkrétní odnoži – očekávejte široku škálu elektronické hudby od housu přes techno, garage, dubstep, UK funky až minimal. Celou akci mediálně podporuje i promotérská agentura Fource Entertainment: “Energie okolo Beats.PM je naprosto skvělá. Zákládající členové jsou profesionálové, vše dělají s nejvyšším nasazením, vše se točí okolo hudby a dobrých vibes, a proto jsme se rozhodli celou akci podpořit,” řekla Dominika Janigová za Fource.

beats.pmHosty premiérového dílu Beats.PM @ NoD jsou DJs Tuco a Schwa, které podpoří rezidenti Beats.PM – Vidras a Drumax. DJ Schwa je jedním z mála českých producentů / DJs, které lze skutečně označit jako kosmopolitní. Na scéně se objevil v roce 2000; je polovinou česko-australského projektu Shades of Grey, jako DJ procestoval celý svět a 6 let strávil v Sydney. Současně je také zakladatelem labelu BEEF records. V NoDu od něj můžete očekávat především house a techno.

Tuco, Brit žijící v Praze, je dlouholetým riderem, kterého není potřeba příliš představovat. Spolumajitel labelu Meanbucket, producent s vlastní show na Radiu SPIN (od září na Radio 1), který běžně předskakuje obrovským jménům a jehož selekce je synonymem pro UK sound – ať už se bavíme o juke, garage, grime či house.

Support hostů zajistí spoluzakladatelé a rezidenti Beats.PM – DJs Vidras a Drumax, od kterých uslyšíte především showcase aktuálního housu a garage z UK.

Celý večer bude vysílaný na streamu na http://tv.beats.pm.

20. 9. 2013, Cafe NoD, Dlouhá 33, free entry. Be there!

Line-up:

  • Schwa (BEEF recs, Shades of Grey)
  • Tuco (Meanbucket)
  • Vidras (Beats.PM)
  • Drumax (Beats.PM)