Menu stránek
Menu kategorií
Rock Is Not Dead přivezou hudební špičku

Rock Is Not Dead přivezou hudební špičku

Přípravy ROCK IS NOT DEAD koncertů jsou v plném proudu a opět se můžete těšit, protože je opravdu na co. Pořadatelé si pro vás na letošní podzim připravili hned několik zajímavých koncertů, které nenechají žádného opravdového rockera chladným!!!

RINDV podhůří Orlických hor to letos na podzim bude hudebně hodně vřít. ROCK IS NOT DEAD TEAM pro milovníky rockové muziky připravil hned několik zajímavých koncertů. Již 25. září 2015 přijede do místního kulturního domu karvinská skupina DOGA a slovenští KONFLIKT. Doga zde představí svou novou desku DETOX. A můžete se těšit na jejich výbornou live show.

„Punk – rock je môj život“ zpívají členové legendární punkové kapely KONFLIKT. Spolu s těmito slovenskými rebely budeme mít příležitost oslavit jejich již 25 leté působení v punk – rockovém hudebním poli. Bude to velký mejdan!!!

Další akcí, která bude určitě stát za to, je trojkoncert COCOTTE MINUTE, IMODIUM, NIL, pro který pořadatelé vybrali první listopadový víkend, přesněji 6. listopadu 2015. Pražští maséři crossoverové scény COCOTTE MINUTE po roční přestávce začínají opět koncertovat, což je pro všechny jejich fanoušky skvělá zpráva. CM jsou známí svou nezaměnitelnou živou prezentací, velkolepou show, hudební profesionalitou a precizním zvukem. A protože nyní připravují nový materiál, tak v novém designu zamíří i k nám do Ústí nad Orlicí. Totéž lze říci o stále velmi mladých a přitom už zkušených mazácích IMODIUM z Broumova, kteří si svojí energickou muzikou získali srdce mnohých mladých slečen. No a aby toho nebylo málo, tak tyto dvě skvělé party doplní stále velmi nedoceněná českotřebovská skupina NIL s výbornou frontmankou Hankou Kosnovskou. Hned tři parádní kapely na jednom podiu v jeden den. A to už stojí za to přijít, obzvlášť, když vstupné v předprodeji začíná na 200Kč!!!

Lze však předpokládat, že vrcholem podzimních koncertů budou 4. prosince 2015 slovenští HORKÝŽE SLÍŽE, kterým bude předskakovat pardubická trash-punková skupina PROMILE. Koncert bude den před Mikulášem a tak pořadatelé slibují, že půjde o hodně vypečený čertovskomikulášký večírek plný muziky, ale i dárečků pro návštěvníky!!!

Již s předstihem ROCK IS NOT DEAD TEAM také prozradil velký tahák hned na začátek roku 2016. ALICE & DAN BÁRTA , to je start , který všechny pamětníky nejen že potěší, ale doslova nadchne. Obzvlášť, když lze tušit, že toto spojení zas dlouho k vidění nebude. Tak si do kalendářů zaškrtněte tučně 5. 2. 2016!!!

Další hudební lahůdky pořadatelé zveřejní v průběhu podzimu na svých stránkách www.rockisnotdead.cz

Vstupenky na všechny zmiňované koncerty budou v prodeji od 1.července 2015 a to v infocentrech Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Choceň, Žamberk a nebo online na stránkách www.rockisnotdead.cz/vstupenky Vstupenky zakoupené v předprodeji jsou slosovatelné o skvělé ceny!!!

Více informací o samotných koncertech naleznete na www.rockisnotdead.cz či na Facebookových událostech k jednotlivým akcím facebook/rockisnotdead

Termíny:

  • Pá 25. 9. 2015 DOGA , KONFLIKT + HOST, KD ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  • Pá 6. 11. 2015 COCOTTE MINUTE, IMODIUM, NIL, KD ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  • Pá 4. 12. 2015 HORKÝŽE SLÍŽE, PROMILE , KD ÚSTÍ NAD ORLICÍ
  • Pá 5. 2. 2016 ALICE & DAN BÁRTA, KD ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Začátky představení vždy v 19:30. Kulturní dům otevřen od 18:00.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + nine =