Menu stránek
Menu kategorií
Rytmus natočil nový videoklip a chystá křest desky

Rytmus natočil nový videoklip a chystá křest desky

Kontroverzní slovenský raper Rytmus nedávno natočil nový videoklip k písni Technotronic Flow spolu s DJ Mad Skillem, na jehož albu tato píseň vyjde.

Natáčení se zůčastnili taneční skupiny The Pastels, Mighty Shake Zastávka, EGO, Ravas Rave a dvě pornoherečky Tarra White a Nessa Devil. Celý videoklip je laděný do stylu sci-fi. A můžeme se těšit na naprostou novinku. Netadiční obsazení videoklipu doplňuje i netradiční způsob natáčení před zeleným pozadím v kombinaci s UV barvami a UV světlem. Další detaily si však tvůrci schovávají na premiéru klipu. Ta proběhne v rámci koncertu Black Angels Party v Táboře v klubu Kotnov v jedinečných prostorách katakomb gotického hradu, a to 22. 4. 2011 od 21:00. Na podiu vystoupí Rytmus, Mad Skill a El´Nino se skladbami z nových desek. Lístky jsou k dostání přes TicketPortal.

Fanoušci se nemusí tešit jen na videoklip k této písni, ale i na její živé podání, které Rytmus předvede v rámci křtu své nové desky Najlepší spevák na svete, který proběhne 6. května 2011 v pražském klubu SaSaZu . Předprodej vstupenek na jediný křest nové desky probíhá v síti TicketPortal.

Zdroj: Topzine