Menu stránek
Menu kategorií
The Spankers se v pražské Akropoli rozloučí se zpěvačkou Sisou Fehérovou

The Spankers se v pražské Akropoli rozloučí se zpěvačkou Sisou Fehérovou

Česká kapela The Spankers vystoupí 21. prosince v pražském klubu Palác Akropolis. Jedná se o jediný klubový koncert v rámci letošní sezóny. Zároveň je to poslední koncert se zpěvačkou Sisou Fehérovou.

akr_SP_vetsiThe Spankers v roce 2013 odehráli řadu klubových koncertů v Česku i zahraničí a zažili poměrně úspěšnou festivalovou sezónu. Kapela mimo jiné vystoupila na festivalech jako Colours of Ostrava, Mighty Sounds, Rock for people a řadě dalších. V tomto tempu kapela hrála několik let a po letošní festivalové sezóně přišel čas si trochu odpočinout a uspořádat plány do budoucna, což se projevilo v podobě plánovaného přerušení koncertování do konce roku. Koncerty ale chybí kapele i fanouškům, takže se 21. prosince uskuteční v pražském klubu Palác Akropolis jediný koncert v rámci letošní sezóny. Aby to byl pořádný mejdan, tak si The Spankers přizvali kapelu Fuera Fondo, která je jednou z nejúspěšnějších kapel na slovenské ska scéně.

Koncert v pražské Akropoli bude zároveň posledním společným koncertem kapely se zpěvačkou Sisou Fehérovou, která po dvou letech kapelu opouští. Tento koncert je tak nejlepší příležitostí, jak se s ní kapela i fanoušci můžou rozloučit. Důvodem, proč se kapela rozhodla změnit zpěvačku, jsou rozdílné názory na přístup k práci v kapele a na plány do budoucna.

„Sisa s kapelou byla dva roky, udělala kus skvělé práce a něco jsme spolu zažili. Navíc je to výborná zpěvačka. Kapela s jejím odchodem přichází o důležitý článek, ale věříme, že dokážeme i dál dělat skvělou muziku, která bude nás i fanoušky bavit tak jako do teď. Možná i víc. Bude super, když na pražský koncert v prosinci přijde co nejvíc lidí a všichni se se Sisou rozloučíme,“ říká Franta Albrecht, kytarista The Spankers.

The Spankers tak zároveň hledají zpěvačku či zpěváka. Nový člen s kapelou začne vystupovat krátce po Novém roce a čekají ho jak zimní klubové koncerty, letní festivaly, natáčení nového singlu a videoklipu, tak velmi pravděpodobně i příprava nové desky. Případní zájemci o post frontmana kapely můžou poslat své kontakty na email konkurz@thespankers.cz. Kapela je poté bude kontaktovat.

„Nového člena kapely chceme hledat i mimo okruh našich známých. Potřebujeme dobrého muzikanta, ale zároveň musí mít nadhled a nebýt příliš zabředlý v tom malém českém muzikantském rybníčku. Doufáme, že do kapely přinese nový impuls. Ozvat se nám může úplně kdokoli,“ doplňuje kytarista The Spankers.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *