Menu stránek
Menu kategorií
Únorový koncert Eda Sheerana se pro velký zájem přesouvá do Tipsport arény!

Únorový koncert Eda Sheerana se pro velký zájem přesouvá do Tipsport arény!

O vstupenky na vůbec první koncert britského zpěváka, skladatele a textaře Eda Sheerana, který v poslední době posbíral celou řadu nominací na prestižní hudební ceny, byl v České republice obrovský zájem. Vyprodaly se za pouhých pět dní. Po navýšení kapacity ve Foru Karlín zmizely téměř okamžitě i přidané vstupenky. Spousta fanoušků sympatického muzikanta neskrývala zklamání a zavalila pořadatele i samotného interpreta žádostmi o další vstupenky.

Ed Sheeran 2bOrganizátoři nyní s radostí oznamují, že pro ně má Ed Sheeran s předstihem skvělý vánoční dárek. Koncert v rámci x Tour, který se uskuteční 12. února 2015 v Praze, se totiž přesouvá do větších prostor – do Tipsport arény.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a jsou platné pro stání a volné sezení, nově přidané vstupenky za ceny 990 a 1 290 korun půjdou do prodeje ve středu 17. prosince 2014 v 9:00 hodin prostřednictvím sítí Ticketpro a Ticketportal.

Pokud si nechcete únorový pražský koncert Eda Sheerana nechat ujít, s koupí vstupenek rozhodně neváhejte, neboť se dá předpokládat, že opět zmizí raketovou rychlostí. Koncert pořádá agentura Charm Music. Další informace najdete na www.charmmusic.cz.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *