V srpnu přijedou do Šumperka místo sovětských tanků rockeři Kiss

21. srpna čeká Šumperk další invaze, tentokrát ale místo vojsk Varšavské smlouvy zde budou řádit revivalové kapely v čele s napodobiteli komiksové legendy Kiss. Koncert pomalovaných rockerů bude zajímavým srovnáním mezi českým revivalem a americkým originálem, který zahraje v Praze v červnu letošního roku.

InvazeRevivalSedmý ročník oblíbené open air akce Revival invaze vypukne v Pavlínině dvoře v centru Šumperka od půl osmé večer. Vedle „Kissáků“, kteří uvedou všechny zásadní hitovky jako I Was Made For Lovin‘ You nebo Shout It Out Loud, naservírují pořadatelé další dva revivaly. Publikum svým talentem a šarmem okouzlí frontman kapely Robbie Williams Revival Brno a závěr přehlídky bude patřit zlidovělým hitům kapely Elán.

„Skupina Elán KontraBand odehraje téměř dvouhodinový výběr největších pecek od této stálice slovenské popmusic,“ uvedla za pořadatele Michaela Horáková z Domu kultury Šumperk.

„Srpnová revivalová přehlídka má pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy fantastická. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům kvalitu i efekt,“ zve na akci ředitel DK Vladimír Rybička.

Vstupné na revivalový večer je 150 korun v předprodeji, v den akce lístek podraží o padesátikorunu.

Více informací a online rezervace vstupenek na dksumperk.cz.