Menu stránek
Menu kategorií
Vysočina fest 2013 láká soutěžemi, volnými lístky i řadou zajímavých benefitů

Vysočina fest 2013 láká soutěžemi, volnými lístky i řadou zajímavých benefitů

Po tři dny, 11. – 13. července 2013, bude Jihlavu a s ní i celou Vysočinu ovládat multižánrový kulturní festival Vysočina fest 2013. Do Jihlavy přiveze například Tomáše Kluse, Kryštof, Nightwork, Pražský výběr, Annu K. nebo Davida Kollera.

vysocinafestZakoupená vstupenka na tento festival vám ovšem nepřinese jen záruku těchto hvězd, ale i zajímavé benefity:

  • Hned ten první vám může ušetřit zajímavou sumu. Jestliže totiž vyrazíte na Vysočina fest vlakem s Českými drahami (z jakékoliv stanice v České republice), dostanete 25% slevy na jízdenku. Sleva platí pro cestu na i z festivalu. Stačí jen při koupi jízdenky říci VLAK PLUS VYSOČINA FEST.
  • Cestu máme za sebou, teď se ubytovat. Autocamping Pávov, který provozuje TJ Sokol Bedřichov nabízí návštěvníkům Vysočina festu slevu 40% na ubytování. Zde máte možnost ubytování ve stanu, chatce či ubytovně.
  • Polovina července slibuje parné léto. Zajímaví je proto i sleva 50% na vstupné na třebíčské koupaliště Polanka (platí až do konce prázdnin) a 41% sleva na vstupné do jihlavského Vodního ráje (platí do 11. srpna).
  • Další benefit si můžete užít v jihlavském kině Cinestar (v City parku). Pro návštěvníky festivalu se bude hrát v pátek a v sobotu vždy v 11.00, 11.30, 12.30 a 13.30 hod. A slibovaná sleva? Za cenu jednoho lístku na filmovou projekci dostanete hned lístky dva.
  • Jihlavské podzemí je známo daleko za hranicemi města. Během festivalu si ho můžete prohlédnout zadarmo. Každý festivalový den budou připraveny dvě prohlídky po čtyřiceti pěti lidech.
  • A jdeme dál. Další chystaná zajímavost se týká podzemního labyrintu tentokrát ovšem Pelhřimově. Navíc se zde můžete těšit i na slevu při vstupu do pelhřimovského muzea rekordů a slevy na ubytování a stravu v nedalekém Hotelu Křemešník.
  • To ještě není konec. Další benefity můžete uplatnit v Havlíčkově Brodě. V Hotelu Slunce dostanete slevu na ubytování 20% a na stravu 10%, a to až do konce prázdnin. Ve vyhlášeném podniku Fabrika – Pizza a Bowling při dvou hodinách bowlingu zaplatíte pouze za jednu hodinu, a to taktéž do konce prázdnin. Stejně jako v Kart arena HB, kde dostanete slevu 33% na desetiminutovou jízdu v motokáře na nové 400 metrů dlouhé trati.
  • Stejně jako v Havlíčkově Brodě, tak i na Bowlingu u Kmotra v Třebíči na vás čeká jedna hodina plus druhá hodina zdarma, k tomu ještě sleva na konzumaci jídla a pití.

Bližší informace o benefitech, které vám přináší Vysočina Fest 2013, získáte na www.vysocinafest.cz nebo v materiálech, které každý účastník obdrží při vstupu do areálu festivalu.

Tím ale festival ani zdaleka nakončí. Na své si mohou přijít i amatérské hudební skupiny, kterou se mohou zúčastnit soutěže o amatérskou rockovou skupinu Vysočiny. Podrodbnější informace ohledně průběhu soutěže, registrace a přehledeu kapel naleznete zde.

No a komu by to přeci jen stále nestačilo, může si zasoutěžit o volné vstupenky. Ale pozor soutěž končí již 30. 6.!

 

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − seven =