Daniel Landa připravuje nové album. Ke koupi bude exkluzivně na Velekoncertu

Kejklíř, buřič a jeden z nejúspěšnějších českých interpretů Daniel Landa připravuje na 12. 9. 2015 audiovizuální show za účasti filharmoniků i dětského hudebního sboru. Chystaný Velekoncert bude také jediným místem, kde se bude moci koupit Landovo nové album. Velekoncert bude podle plánů trvat více než dvě hodiny a na pódiu se vystřídá celá řada významných hostů, kteří doprovázeli Landu v průběhu jeho hudební kariéry.

Velekoncert A3 vizualPro Daniela Landu jde o monstrózní projekt nejen z hlediska umělecké kompozice, ale i po organizační stránce. „Bude to obrovská a nákladná show. V současnosti s týmem pracujeme na harmonogramu a vymýšlíme, jak uspořádat scénu, na které se vystřídá bezpočet hostů, kteří mě doprovázeli hudební kariérou a hlavně bude přítomné filharmonické těleso a dětský pěvecký sbor,“ poodkrývá zákulisí příprav Daniel Landa.

Exkluzivitu akce podtrhuje i jedinečná příležitost získat nové CD Žito album, které nebude mimo velekoncertu možné zakoupit. Album pak půjde do prodeje bezmála až čtvrt roku poté, bezprostředně před vánočními svátky. „Novou desku začneme nahrávat v průběhu března. Pokud vše půjde podle plánu, bude obsahovat šestnáct písní,“ komentuje zpěvák tvorbu nového alba.

Velekoncert se pravděpodobně uskuteční na letišti v Letňanech, ale lokace se ještě může změnit podle počtu prodaných lístků. Ty zatím mizí z předprodeje sítě Ticket Art závratnou rychlostí. „Minimum, se kterým pracujeme, je čtyřicet tisíc lidí, ale samozřejmě budu rád, když se nám podaří prolomit stotisícovou hranici. A myslím, že máme šanci, protože obdobná akce tady ještě nikdy nebyla,“ podtrhuje jedinečnost velekoncertu Daniel Landa.