Menu stránek
Menu kategorií
Premiéra nového videoklipu One Direction pokořila světový rekord

Premiéra nového videoklipu One Direction pokořila světový rekord

 Klip k novému singlu Best Song Ever zhlédlo prvních 24 hodiny více než 1ě,3 milionů fanoušků.

OneDirectionKonečné sčítání ukázalo, že nejnovější hit One Direction “Best Song Ever” se stal nejpřehrávanějším videoklipem na YouTube/VEVO za prvních 24 hodin od premiéry, a překonal tak se svými více než 12,3 miliónů zhlédnutí dosavadní držitelku rekordu, Miley Cyrus se svým hitem “We Can’t Stop“ a 10,7 milióny zhlédnutí.

Videoklip režíroval Ben Winston a natáčel se v Miami. Video má podobu příběhu z hudebního showbussinesu, kde jednotliví členové kapely v převlecích hrají role producenta, choreografa, sexy asistentky atd.

 One Direction jsou v současné době na světovém turné na podporu jejich druhého alba Take Me Home. Jejich připravovaný dokumentární 3D film „This Is Us“ bude mít v ČR premiéru 5. září 2013 a singl „Best Song Ever“ zazní na jeho konci pod závěrečnými titulky.

 Kapela má na svém kontě dvě studiová alba – Up All Night a Take Me Home – kterých se prodalo více než 30 miliónů po celém světě. Kapela je držitelem dvou cen BRIT Awards, tří MTV Video Music Award, tří Billboard Music Award a jsou nominováni na šest Teen Choice 2013 Awards.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *