Druha část alba Justina Timberlakea The 20/20 Experience 2 of 2 vychází na konci září

30. září 2013 vydá Justin Timberlake pokračování kritiky opěvovaného a celosvětově nejprodávanějšího alba letošního roku “The 20/20 Experience”, tentokrát s podtitulem “2 of 2”. Prvním singlem z připravované kolekce nových skladeb je písnička “Take Back The Night”. Tu napsal a produkoval Justin Timberlake spolu s Timbalandem, Jerome J-Roc Harmonem a Jamesem Fauntleroyem.

justin_timberlake_20_20_experience_part_2-500x500Album “The 20/20 Experience – 2 of 2” je již nyní možno předobjednat na iTunes (iTunes.com/JT), stejně tak je zde k dispozici nová kolekce “The 20/20 Experience – The Complete Experience”, která obsahuje všech 21 tracků z obou částí alba. Navíc fanoušci, kteří si předobjednají jednu z těchto verzí, si mohou okamžitě stáhnout aktuální a zbrusu nový singl “Take Back The Night”.

Druhá část alba bude obsahovat 11 nových skladeb a jedno speciální Justinovo překvapení. “Původně jsem nahrál strašnou spoustu materiálu a zhruba před rokem jsem se rozhodl pro dvacet tracků, které jsem chtěl dát na nové album. Ale když jsem dělal finální mixy a procházel jsem jednotlivé skladby, našel jsem tam spoustu dalšího materiálu, který jsem miloval a nemohl jsem odolat… Musel jsem na druhou část přidat něco extra.”

Justin Timberlake bude hlavním headlinerem na letošním iTunes Music Festivalu, který proběhne v září a který budou moci sledovat všichni fanoušci zdarma on-line. Navíc Justin vyjede na podzim letošního roku na své první sólové turné po šesti letech nazvané “The 20/20 Experience World Tour.”

Album “The 20/20 Experience” bylo kritiky označeno jako jedno z nejlepších letošních alb a zaznamenalo masivní úspěch jak ve Spojených státech, tak i ve zbytku světa. V USA získalo dvojnásobnou platinu, do této doby drží prvenství jako nejprodávanější album letošního roku, je jediným albem, které letos překonalo dvoumiliónové prodeje a drželo se na prvních místech v sedmi oficiálních US žebříčcích (Top 200, Top Digital albums, Top R&B albums, Top Current albums, Top Vinyl albums, Top Physical albums a Top Internet albums). V České republice se již čtyři měsíce drží v oficiální TOP50 prodejní hitparádě a na iTunes stále patří mezi nejprodávanější alba.

Jedním z nejstahovanějších singlů na českých iTunes je stále skladba “Mirrors”, která zaznamenala z první části alba největší úspěchy. Singl má na svém kontě double platinu v USA, první místo v singlových žebříčcích ve 48 zemích a stal se nejhranější skladbou na rádiích v European Hit 100, Velké Británii, Německu, Kanadě, Dánsku, Norsku a Jižní Africe.

Rubriky