Gabriela Goldová opět na scéně: Křest nového CD a podaná ruka opuštěným dětem

Po dvouleté pouze přichází zpěvačka Gabriela Goldová s novým albem, které nese název Přistávací ranvej. Křest v pořadí již desátého CD se uskutečnil o víkendu v Martinském mlýně v Trhových Svinách. Za kmotry byli Jana Paulová, Roman Vojtek, Martin France, Zbyněk Drda a Martin Harich.

Křest CD Gabriely Goldové_03Gabriela je u nás především známá jako moderátorka pořadu „Pelíšky slavných“ (TV Barrandov) a spoluprací s předními ikonami českého showbyznysu, jako jsou Felix Slováček, Jakub Smolík či Dalibor Janda. Gabriela na svém albu pracovala téměř dva roky. Na textech úzce spolupracovala s textaři: Gabrielou Bergmanovou, Hankou Sorrosovou, Lukášem Capandou, Daliborem Halamíčkem. Hudbu složil převážně Roman Masha Šandor, se kterým spolupracuje téměř deset let a je také kapelníkem její kapely.

Fanoušci si mohou poslechnout celkem 13 pohodových skladeb např. Nejlepší den, Snad pozveš mně dál či Chci žít láskou. O tom, že láska je důležitou komoditou ve zpěvaččině životě dokládá i její snaha pomoci potřebným. Gábina se totiž stala pro letošní rok patronkou Nadace Dětský úsměv. „Vidět samotné děti, jak se na vás smějí, a vy přitom víte, že nemají rodinu a domov, je opravdu bolestné. Proto jsem se rozhodla pomoci dětem umístěných v centru v pražské Krči a získat dostatek finančních prostředků pro rozvoj nadačního centra Dětský úsměv,“ upřesnila zpěvačka svůj nový počin. Pomáhat nebude sama, ale dává šanci také svým příznivcům. „Z každého prodaného CD bude ihned zasláno 50 korun právě Nadačnímu fondu Dětský úsměv,“ dodala Goldová.

Novou desku lze zakoupit pouze zasláním SMS na číslo 902 06 ve tvaru: GABI JMÉNO PŘÍJMENÍ ADRESA PSČ OBEC. Poté bude objednané CD doručeno přímo na zadanou adresu. Službu technicky zajišťuje společnost ERIKA a.s. Cena zpětné SMS je 240 Kč vč. DPH. www.erika-as.cz, www.platmobilem.cz, který bude okamžitě předávat část z prodeje nadačnímu fondu.

Spolu s vydáním nového CD plánuje Gábina i koncerty se svou kapelou. Vidět ji můžete třeba v České Třebové už 18. června. Podrobnosti o koncertech a CD jsou k dispozici na stránkách www.gabigold.cz.

Rubriky