Justin Timberlake – The 20/20 Experience

Držitel cen Grammy a BRIT Awards Justin Timberlake vydává na labelu RCA 18. března 2013 své nové album The 20/20 Experience, které je možné si ode dneška předobjednat na iTunes. Fanoušci, kteří si objednají Deluxe edici, si mohou již dnes stáhnout skladbu ‘Mirrors’ (k dostání zde).

Justin Timberlake také oznámil, že 20. února vystoupí na prestižním předávání BRIT Awards, kde ve světové premiérě živě představí novou skladbu ‘Mirrors’.

Obsah alba:

 1. Pusher Love Girl
 2. Suit & Tie
 3. Don’t Hold The Wall
 4. Strawberry Bubblegum
 5. Tunnel Vision
 6. Spaceship Coupe
 7. That Girl
 8. Let The Groove Get In
 9. Mirrors
 10. Blue Ocean Floor
 11. Dress On (Deluxe Only)
 12. Body Count (Deluxe Only)

Třínásobný vítěz BRIT Awards oznámil návrat k hudbě na začátku letošního roku formou otevřeného dopisu svým fanouškům, kde oznamuje, že se intenzivně připravuje na vydání nového alba The 20/20 Experience. Od té chvíle je svět svědkem Justin-mánie. První singl ‘Suit & Tie featuring JAY Z’ dominuje všem světovým žebříčkům (první místo na iTunes Singles Chart v 31 zemích, včetně Velké Británie) a okamžité nasazení singlu na amerických rádiích zajistilo Justinovi největší singlové prodeje za první týden v celé jeho kariéře.

Justin Timberlake je mezinárodní hudební ikonou a za dobu své kariéry získal 8 nominací na BRIT Awards. V roce 2004 vyhrál v kategorii Nejlepší mezinárodní album a Nejlepší mezinárodní zpěvák. Stejně tak se na BRIT Awards zapsal do historie svými nezapomenutelnými vystoupeními – ať už směsí svých skladeb z debutového alba ‘Justified’ nebo duetem s Kylie Minogue. V roce 2007 opět získal cenu v kategorii Nejlepší mezinárodní zpěvák.

Rubriky