Leonard Cohen má pro své příznivce připravený regulérní koncert před koncertem

8. května 2015 vydá Leonard Cohen nové a raritní album Can’t Forget: A Souvenir of the Grand Tour, které bude obsahovat deset nahrávek pořízených během zvukových zkoušek a živých vystoupení zaznamenaných v průběhu jeho posledního “Old Ideas” světového turné.

LeonardCohenCantForgetNové nahrávky nás zavedou do intimní a spontánní atmosféry zvukových zkoušek, které se za léta Cohenova koncertování staly takřka legendárními, ale nikdy zatím nebyly oficiálně vydány. Mezi deseti písněmi najdeme dvě zbrusu nové autorské nahrávky (Never Gave Nobody Trouble, Got a Little Secret), ale i skvělé interpretace Cohenových skvostných skladeb „I Can’t Forget,“ „Light As a Breeze,“ „Night Comes On,“ nebo „Joan of Arc.“

Koncertní turné “Old Ideas” se dočkalo mnoha hudebních uznání, ať již ze strany diváků či hudebních kritiků, fenomenální Cohen vystoupil během let 2008 až 2013 v 31 zemích a absolvoval 470 vystoupení. Ale teprve nyní dává album Can’t Forget: A Souvenir of the Grand Tour fanouškům poprvé možnost nahlédnout do tvůrčího procesu zvukových zkoušek, kterému se v zákulisí říká dnes již legendárně “regulérní koncert před koncertem.”

Obsah alba:

  1. Field Commander Cohen
  2. I Can’t Forget
  3. Light as a Breeze
  4. La Manic (originally by Georges Dor)
  5. Night Comes On
  6. Never Gave Nobody Trouble
  7. Joan of Arc
  8. Got a Little Secret
  9. Choices (originally by George Jones)
  10. Stages

 

Rubriky