INXS představili nového zpěváka

Novým zpěvákem autralské skupiny INXS se stal 35-ti letýIr Ciaran Gribbin. V současné době spolu s klávesistou a hlavním skladatelem skupiny Andrewem Farrissem pracuje v Austrálii na novém materiálu.

Ciaran se ke skupině připojí v listopadu na 6 koncertů, které INXS odehrají v Jižní Americe, Evropě a Austrálii. Poté chce skupina zamířit do studia a natočit nové album. Pro časopis Billboard Ciaran uvedl: „Vážně jsem byl jejich fanoušek… Pamatuju si, jak jsem je jako kluk sledoval na MTV a v šou Joolse Hollanda na BBC, ohromili mě. INXS rozhodně sehráli ohromnou roli v mém hudebním vzdělání, byli mi inspirací jako skladateli, takže být ted jejich součástí je úžasný.“

Než se stal Ciaran součástí kapely, byl členem skupiny Leya a působil i jako sólový zpěvák pod pseudonymemn Joe Echo. V roce 2010 získal nominaci na cenu Grammy, jako spoluautor písně Celebration pro Madonnu. Nazpíval vokály pro album Eyes Open skupiny Snow Patrol, pro soudtracky filmů Wild Target a Hartless a naposledy produkoval, natočil a napsal hudbu pro snímek Killing Bono, který se chystá do našich kin.

Zdroj: Billboard

Rubriky