Avril Lavigne připravuje nové CD Goodbye Lullaby

Čtvrté studiové album zpěvačky a skladatelky Avril Lavigne, která na něm pracovala celé dva roky, vyjde u RCA Records 7. března 2011. První singl „What the Hell“ Avril Lavigne poprvé zazpívá na Silvestra během televizního pořadu Dicka Clarka „New Year’s Rockin‘ Eve“.

Lavigne na albu pracovala s osvědčenými dlouholetými spolupracovníky jako je Deryck Whibley, Evan Taubenfeld, Butch Walker a zejména skladatel a producent Max Martin. Lavigne ve svých skladbách vždy zpívala o vlastních zkušenostech, o které se dělila se svými posluchači, a album Goodbye Lullaby není výjimkou. Osobní charakter alba je navíc podtržen zvukem, který je drsnější a syrovější než obvykle.

Mezi veselejší skladby na albu patří pilotní „What the Hell,“ nespoutaná oslava radosti a svobody, a „Stop Standing There,“ inspirovaná dívčími spolky z počátku 50. let. Na albu ale najdeme celou paletu pocitů: Lavigne vyjadřuje vděčnost za své blízké prostřednictvím rockové skladby „Smile“, tématu proměnlivosti vztahů se věnuje v „Push“, svou zranitelnou stránku odhaluje ve „Wish You Were Here“ a v titulní skladbě „Goodbye“ nachází odvahu ukončit jednu kapitolu svého života a jít dál.

Více informací naleznete na www.avrilelavigne.com.

Zdroj: Sony Music

Foto: Sony Music, Mark Liddell

Rubriky