Nové album JUSTINA TIMBERLAKEA THE 20/20 EXPERIENCE je celé k poslechu ZDARMA až do vydání exkluzivně na iTunes!

Dlouho očekávané studiové album THE 20/20 EXPERIENCE vyjde 18. března 2013. Nový singl “MIRRORS” se již druhý týden drží na 1. místě UK Official Chart, zatímco první singl “SUIT & TIE” dosáhl již platinových prodejů a v USA ještě nevypadl z TOP10 singlových prodejů

Dlouho očekávané nové album Justina Timberlakea The 20/20 Experience je ode dneška zdarma celé k poslechu exkluzivně na iTunes, a to až do data vydání: www.iTunes.com/JT

Album The 20/20 Experience produkoval sám Justin Timberlake a je jeho třetí sólovou studiovou nahrávkou. První singl z alba “Suit & Tie” byl oceněn časopisem Billboard jako rekordně prodávaný hit, který se i 2 měsíce po vydání stále pohybuje v TOP10, dosáhl 4. místa v HOT100 a držel se na 1. místě prodejnosti na iTunes ve 32 zemích, vč. České republiky.

Aktuální hit “Mirrors” se již druhý týden po vydání drží na 1. místě UK Official Chart, v Německu se stihl stát největším skokanem týdne a zároveň nejrychleji dosáhnutým rádiovým TOP10 hitem. Singl se v současné době pohybuje v TOP5 iTunes chart v 27 zemích světa a v dalších 42 zemích ještě nevypadl z TOP10.

The 20/20 Experience  track listing:

  1. Pusher Love Girl
  2. Suit & Tie
  3. Don’t Hold The Wall
  4. Strawberry Bubblegum
  5. Tunnel Vision
  6. Spaceship Coupe
  7. That Girl
  8. Let The Groove Get In
  9. Mirrors
  10. Blue Ocean Floor

Třínásobný vítěz BRIT Awards oznámil návrat k hudbě na začátku letošního roku formou otevřeného dopisu svým fanouškům, kde oznamuje, že se intenzivně připravuje na vydání nového alba The 20/20 Experience. Od té chvíle je svět svědkem Justin-mánie.

Justin Timberlake je mezinárodní hudební ikonou a za dobu své kariéry získal 8 nominací na BRIT Awards. V roce 2004 vyhrál v kategorii Nejlepší mezinárodní album a Nejlepší mezinárodní zpěvák. Stejně tak se na BRIT Awards zapsal do historie svými nezapomenutelnými vystoupeními – ať už směsí svých skladeb z debutového alba ‘Justified’ nebo duetem s Kylie Minogue. V roce 2007 opět získal cenu v kategorii Nejlepší mezinárodní zpěvák.

Rubriky