Gate Crasher – Gilotinou

Brněnská parta Gate Crasher již dříve upozorňovala, že hodlá co nejvíce písní ze zatím poslední studiovky Bitterfly zpracovat také ve formě videoklipu. Po klipech Mrtvá, Neusínám, Ego a Stále hledám nyní Gate Crasher přicházejí s pátým v pořadí – Gilotinou.

GateCrasherZáběry pro Gilotinou byly pořízeny během vystoupení kapely na klubové noci Hrnem Brnem na podzim 2014. Vznikal pod taktovkou Radima Věžníka, stejně jako předchozí Ego.

„Od začátku jsme věděli, že k Bitterfly chceme udělat co nejvíc klipů. Možnost natočit ten poslední právě na živým hraní se v podstatě sama nabídla. V Brně máme domácí publikum, známe možnosti klubu a dopředu jsme očekávali, že Hrnem Brnem bude pořádnej večírek“ vysvětluje kytarista Lukáš Woff.

„Kluci mě oslovili s žádostí natočení Gilotinou na poslední chvíli. Nebyla to dlouho dopředu plánovaná akce. Nápad se mi ale líbil a hned jsem jasně vsadil na zachycení atmosféry celého večera. Proto jsou v klipu použity záběry nejen ze samotného hraní Gate Crasher, ale také z přípravy celého vystoupení“ upřesňuje režisér Věžník.

Kapela Gate Crasher za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden, Deep Purple..). Má za sebou tři vydaná studiová alba (Chocolate Rabbit (2006), Recycled (2010), Bitterfly (2012)). V současné době pracuje

Rubriky