Je vám zima? Přesuňte se s novým klipem 100°C do teplých krajin

Mariánskolázeňská trash-popová formace vstupuje do roku 2015 s novým videoklipem. Kapela tentokrát vizuálně ztvárnila píseň Freaky Boys stejnojmenné desky, kterou svým fanouškům nadělila v loňském roce. Jedná se již o třetí videoklip z nového alba.

Foto klip 100°C_1Videoklipem Freaky boys kapela navazuje na videa k písním Nobody Feels Good a Eye For An Eye. Zatímco předchozí klipy spojovalo téma boje o vítězství (první klip reflektuje vztah se synem zasazený do prostředí automobilových závodů, druhý využívá estetiky šermířského souboje), třetí vizuální dílo kapely je příběhem, který charakterizuje dobrodružství, objevování a nespoutanost.

Kompletního zpracování videoklipu k nové písni Freaky boys se už tradičně ujal art director audiovizuálního studia Manaworld a současně i baskytarista kapely 100°C Ondřej Urbanec, který v minulosti natáčel klipy kapelám, jako jsou např. Tata Bojs, Charlie Straight, Slza, rapperovi Rytmusovi či zpěvákům, jako jsou Adam Mišík a Tonya Graves. Pro klip jsme tentokrát zvolili v současné době velmi populární formát inspirovaný počítačovými hrami, který prezentuje příběh z pohledu hlavního hrdiny. Tím je freaky boy, bláznivý kluk, který si užívá dobrodružný road trip po Thajsku, kde v sobě objevuje své nespoutané já. Děj začíná na letišti, kde potkává nové kámoše a holku, do které se během road tripu zamiluje. Vše končí proskočením ohnivého kruhu, jedná se o symbol nevázanosti, kterou v sobě má každý z nás, ale málokdy jí může dát zcela volný průchod,“uvedl Ondřej Urbanec.

A o čem song Freaky boys je? Jedná se o první klip vůbec, ve kterém nevystupuje kapela. Chtěli jsme tak našim fanouškům přinést něco nového, neotřelého. Doufáme, že se jim to bude líbit,“doplnil frontman kapely Joshua aka Jakub Johánek.

Album Freaky boys obsahuje celkem devět skladeb: Freaky Boys, Eye For An Eye, Nobody Feels Good, Eagle Eye, I Killed Your Man, Dead Hero, Nuclear Waste, No More a Rich Peace.

Šestice muzikantů z Mariánských Lázní o sobě dala poprvé výrazněji vědět před deseti lety, kdy prorazila v talentové soutěži Coca Cola Popstar. Skupina má na svém kontě čtyři alba. Poslední deska vyšla v loňském roce. Nejbližší koncert kapely se uskuteční 13. února 2015 v klubu La Loca. Další akce jsou plánované na jaro 2015.

 

 

Rubriky