Menu stránek
Menu kategorií
Italští divoši HYDRA se podívají do Čech a na Slovensko!

Italští divoši HYDRA se podívají do Čech a na Slovensko!

Jsou mladí a pořádně draví! Italové HYDRA patří po zásluze k ceněným kapelám dnešní metal core scény! Jejich skladby jsou agresivní, energické a jednoduše řečeno silné. Na konci dubna se tato smečka podívá na Slovensko a posléze také do Čech! Společnost jim budou dělat švýcarští borci BLASTED.

Hydra Tour 2014Kapele HYDRA byl život vdechnut v roce 2010. Už o rok později mohli fanoušci řádit u debutového EP Dying World, na které muzikanti navázali o dva roky později fošnou Kingdom Of Ignorance. Výborná deska sklidila pochvalnou kritiku a kapelu ještě více nakopla! Ačkoliv se Italové pohybují v teritoriích metal coru, jistě potěší i fanoušky tradičnějšího death metalu! Na pódiu HYDRA stáli se smečkami Chelsea Grin, The Browning, More Than a Thousand či Helia.

BLASTED více staví na tvrdých riffech, které potěší jak příznivce například Pantery, tak i Lamb Of God. Zkušení harcovníci mají za sebou již dvě evropská turné, více než stovku koncertů a několik nahrávek! Přijďte se přesvědčit, v jaké jsou formě!

Na Slovensku HYDRA a BLASTED odehrají dvě akce – v Banské Bystrici a Hlohovci (23. a 24. dubna). Už o den později rozpaří publikum v libereckém Rock Pubu. V sobotu pak navštíví Plzeň a celé turné zakončí v Brně!

 TURNÉ:

  • 23. 4. – Banska Bystrica (SK) Tirish
  • 24. 4. – Hlohovec (SK) Teatro Music Club
  • 25. 4. – Liberec (CZ) Rock Pub
  • 26. 4. – Plzeň (CZ) Parlament
  • 27. 4. – Brno (CZ) Boro

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *