Pekelný ostrov 2012

Premiérou letošního roku na poli letních festivalů bude v Plzeňském kraji nový rockový open air festival s názvem Pekelný ostrov. Jako ideální místo pro tento rockový open-air zvolili pořadatelé areál přírodního ostrova u města Holýšov.

Na návštěvníky čeká v rámci prvního ročníku slušná nadílka. Na dvou scénách během dvou dnů vystoupí přední české hudební skupiny: Wohnout, Vypsaná Fixa, Katapult, Walda gang, Medvěd 009, Krucipüsk, Tleskač, Doga, Jaksi Taksi, Alkehol, Vilém Čok & Bypass, O5 a Radeček, a další.

Hlavní hvězdou celého programu je pak známá slovenská punkrocková hudební skupina Iné Kafe, která v následující sezóně vystoupí v Holýšově jako na jednom z mála festivalů v ČR. Návštěvníci festivalu se tak můžou těšit na známé hity této slovenské hudební formace, která se po několikaleté přestávce opět zformovala a má stále co nabídnout, o čemž svědčí i nové CD s názvem „Právo na šťastie“.

Na návštěvníky čeká obvyklý festivalový servis a bohatý doprovodný program! Samozřejmostí bude festivalové městečko lokalizované jen několik desítek metrů od samotného ostrova. K dispozici jsou také velkokapacitní stany.

Areál je umístěn u hlavní silnice č.26 ve směru od Plzně (22 km). Návštěvníci budou mít také možnost využít vlakového spojení, přes Holýšov vede vlakový koridor ve směru do SRN.

Kromě samotné nabídky je „lákadlem“ také cena za festival. První várka celofestivalových lístků byla k mání již za 200,- Kč. Nyní se prodává za 299,- Kč. Prodej běží zatím přes internet (viz. oficiální web). V kamenných předprodejích se začne prodávat od počátku června.

Průběžné informace lze sledovat prostřednictvím oficiálního webu www.pekelnyostrov.cz

Zdroj: westmusic.cz

Rubriky