Vojtěch Dyk vyráží na sólové turné

Zpěvák Vojtěch Dyk uvede na podzim roku 2012 svou první velkou sólovou tour VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND AGROTEC TOUR 2012 v originálním spojení s brněnským big bandem Josefa Buchty B-Side Bandem.

Hudební kariéra Vojty Dyka byla až doposud spojena především s kapelou Nightwork, která v současné době patří k leaderům domácí hudební scény. Hledání dalších cest, kam směrovat své působení na hudební scéně, dovedlo Vojtu Dyka až k originálnímu spojení s brněnským orchestrem B-Side Band, který zase představuje špičku mezi domácími bigbandovými tělesy.

Profesionální brněnský bigband, založený bandleaderem Josefem Buchtou v roce 2006, navazuje na tradice, které v Brně položil legendární orchestr Gustava Broma. Díky složení big bandu z různorodých a napříč žánry vystudovaných muzikantů se stává B- Side Band nadžánrovým a nezávislým tělesem, které upoutá nejenom svou energií, ale i efektivními aranžmá a komunikací s publikem.

Termíny koncertů:

12. 11. Plzeň – Měšťanská Beseda
14. 11. České Budějovice – Dům Kultury Metropol
18. 11. Zlín – Městské Divadlo
1. 12. Olomouc – Reduta
8. 12. Liberec – Divadlo F. X. Šaldy
10. 12. Ústí Nad Labem – Kulturní dům
12. 12. Ostrava – Gong
13. 12. Bratislava (SK) – Istropolis
15. 12. Hradec Králové – Aldis
19. 12. Brno – Městská hala míčkových sportů
21. 12. Praha – Velký Sál Paláce Lucerna

Začátky koncertů vždy v 19:30.

Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a síti prodejen BONTONLAND.

A zde je malá ochutnávka:

Rubriky