Chodrock Fest 2013 v režii českých kapel!

Již třetí ročník hudebního festivalu Chodrockfest čeká v roce 2013 západočeskou metropoli Chodska – Domažlice. Termín připadá opět na populární domažlické Chodské slavnosti a Vavřineckou pouť (9. – 10. 8. 2013). I letos se představí účinkující na dvou scénách, a to ve velmi originálním festivalovém areálu. Tím je jezdecký areál TJ Start Domažlice.

Festival se tak odehrává na velkých terasovitých písčitých plochách, v zajímavě členitém terénu s dostatkem stínu i místa pro odpočinek. Práve i díky tomu se řada návštěvníků vrací. Místo konání festivalu je vzdálené 10 minut od centra města. Samozřejmostí je opět festivalové stanové městečko na přilehlé louce, stejně tak v blízkosti i velkokapacitní parkoviště
pro návštevníky z daleka.

Třetí ročník navíc čeká zcela jiný program, který bude ve znamení předních českých hudebních skupin. A nejen těch! Ze sousedního Slovenska přijedou populární No Name. Kromě nich bude jistou hvězdou akce v současnosti velmi populární Kryštof v čele s Richardem Krajčem. V Domažlicích si obě kapely odbudou svoji historickou premiéru!

Během dvoudenního festivalu se představí také plzeňští Mandrage a zcela jistě zazní hitovky nejen z jejich posledního CD „Moje krevní skupina“. Již po druhé dorazí na festival Márdiho Vypsaná fixa a letos premiérově také punkový Wohnout! Příznivci tvrdší muziky si jistě přijdou na své s Arakainem, či Krucipüskem. Booking kapel ještě přitom není u konce a pár dalších jmen nás ještě ceká.

Na návštevníky čeká mimo hudební nabídky pestrý festivalový doprovodný program, včetně souteží o ceny. Prodej lístků byl letos zahájen již v říjnu, a to za cenu 200 Kc / celofestový vstup. V současnosti je možné zakoupit vstupenku prostřednictvím internetového předprodeje na www.tickets.westmusic.cz.

Rubriky